تصاویر جدید فیلم John Wick: Chapter 4 منتشر شد

داستان این فیلم به صورت مستقیم پس از وقایع اثر قبلی دنبال می‌شود، جایی که جان ویک توسط دوستان و یاران خود مورد خیانت قرار گرفته و از سوی دیگر سازمان مخوف این فرنچایز همچنان به دنبال کشتن او می‌باشد. در این بین او با همکاری دوست خود سعی دارد تا یک‌بار برای همیشه این تهدید را از خنثی نماید؛ مسئله‌ای که زمینه‌ساز صحنه‌های اکشن جدیدی خواهد بود که تاکنون در این فرنچایز سابقه نداشته است.

با قاطعیت می‌توان گفت که یکی از فیلم‌های مورد انتظار سینما در سال 2023 تازه‌ترین اثر کیانور ریوز تحت عنوان John Wick: Chapter 4 (جان ویک: بخش ۴) می‌باشد که در نظر دارد تا با صحنه‌های اکشن دیوانه‌وار جدید خود، طرفداران این فرنچایز را به وجد آورده و باری دیگر قاتل این مجموعه را به مرکز توجه سینماگران بدل نماید.

فیلم John Wick: Chapter 4 در تاریخ 24 مارس (4 فروردین 1402) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

در تازه‌ترین تصاویر منتشر شده از فیلم John Wick: Chapter 4 شاهد حضور کیانو ریوز هستیم.

تبلیغات

در حالی که تنها 2ماه تا اکران این فیلم مورد انتظار باقی مانده است، تصاویر جدیدی از آن منتشر شده که در ادامه می‌توانید مشاهده نماید.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/909370/new-john-wick-chapter-4-images-showcase-keanu-reeves-in-paris/دنباله جدید فیلم جان ویک که توسط چاد استاهلسکی کارگردانی شده و شی هتن و مایکل فینچ نویسندگی فیلم‌نامه آن را بر عهده داشته‌اند، از ستارگان مشهوری همچون لارنس فیشبرن، لنس ردیک و دانی ین بهره می‌برد.