تصاویر قسمت اول سریال The Last of Us + تیزر

این سریال داستان رابطه میان قاچاقچی‌ای به نام جوئل میلر با بازی پدرو پاسکال و دختری ۱۴ ساله به نام الی با بازی بلا رمزی را روایت می‌کند که در جهانی آخرالزمانی و پر از زامبی‌ها، سعی دارند تا از داخل آمریکا عبور کنند و در این سفر خود نیز با مشکلات و موانع بسیار زیادی روبه‌رو می‌شوند.

به تازگی تصاویری از قسمت اول فصل اول سریال The Last of Us منتشر شده است.

شبکه اچ‌بی‌او به تازگی چندین تصویر برای قسمت اول فصل اول سریال «آخرین بازمانده از ما» منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید. در این تصاویر، به صحنه‌هایی قبل از شروع همه‌گیری اشاره می‌شود و کسانی که بازی‎‌ها را انجام داده‌اند، می‌دانند که باید منتظر سرآغازی دلخراش باشند.

پخش فصل اول سریال «آخرین بازمانده از ما» از تاریخ ۱۵ ژانویه سال ۲۰۲۳ میلادی (یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱) از شبکه اچ‌بی‌او و سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس شروع خواهد شد. علاوه بر این تصاویر منتشر شده نیز تیزری تازه برای این سریال منتشر شده که از لینک زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

در این تصاویر، دختر جوئل به نام سارا با بازی نیکو پارکر نیز دیده می‌شود که در روز شروع همه‌گیری به همراه کوله‌پشتی خودش در حال قدم زدن است. این تصاویر همچنین به معرفی شخصیت‌های دیگری همچون جوئل، تس و تامی نیز می‌پردازند.

تبلیغات

منبع: اسکرین رنت
منبع: https://gamefa.com/897378/last-of-us-episode-1-images-game-prologue/

برخی دیگر از این تصاویر نیز متعلق به قسمت‌های دیگر سریال «آخرین بازمانده از ما» هستند. نیل دراکمن که به عنوان خالق بازی‌ها شناخته می‌شود، به همراه کریگ مازین سکان هدایت و ساخت این سریال را برای شبکه اچ‌بی‌او در دست دارند.

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) جدیدترین سریال شبکه اچ‌بی‌او به شمار می‌رود که بر اساس بازی‌ای به همین نام محصول سال ۲۰۱۳ کمپانی ناتی داگ ساخته شده است.