تصاویر قسمت پایانی فصل آخر سریال The Flash

یکی دیگر از تصاویر نیز آیریس وست آلن با بازی کندیس پتون را در داخل بیمارستان نشان می‌دهد و این در حالی است که بری در کنار وی دیده می‌شود. در یکی دیگر از تصاویر نیز می‌توان سه شخصیت شروری که قبلا فلش با آن‌ها روبه‌رو شده را مشاهده کرد.

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/939563/the-flash-series-finale-images/

پس از پخش ۹ فصل، سرانجام داستان بری آلن با بازی گرنت گاستین در سریال فلش (The Flash) رو به پایان است و قسمت پایانی این اثر هفته آینده پخش خواهد شد. در همین راستا نیز به تازگی تصاویری از این قسمت پایانی منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

یکی از این تصاویر تازه منتشر شده شخصیت بری آلن را در کنار جک گاریک فلش با بازی جان وزلی شیپ نشان می‌دهد. جان وزلی شیپ نقش فلش را در دهه نود میلادی در سریال «فلش» بازی کرده بود و این نقش خودش را در کراس‌اورهای مختلف نیز بازآفرینی کرده است.

به تازگی تصاویری برای قسمت پایانی فصل نهم و آخر سریال The Flash منتشر شده که کاراکترهای مختلف را نشان می‌دهد.

در حالی که داستان برخی از ابرقهرمانان به صورت تراژدیک به پایان می‌رسد اما گرنت گاستین در مصاحبه‌های خودش آشکار کرده که قسمت پایانی سریال «فلش» داستان این شخصیت را به صورت خوش و شاد به پایان خواهد رساند. آخرین قسمت از این سریال شبکه سی دابلیو قرار است در تاریخ ۲۴ ماه مه ۲۰۲۳ (چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲) پخش شود.