تصاویر مفهومی فیلم Spider-Man: No Way Home ولچر را نشان می‌دهند

این در حالی است که در فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» شخصیت‌های شرور مختلفی حضور داشتند که شامل سندمن، دکتر اکتاپوس، گرین گابلین، الکترو و لیزارد است.

با این حال، جالب‌ترین تصویر در این میان، شخصیت آدرین توماس ملقب به ولچر را نشان می‌دهد که در همان مکان حضور دارد و شلاقی در دستش دیده می‌شود. با وجود این طرح‌های اولیه اما در نهایت، شخصیت ولچر در فیلم به تصویر کشیده نشد.

در این میان، قرار بوده تا شخصیت ولچر با بازی مایکل کیتون نیز در فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» حضور داشته باشد اما در نهایت، این اتفاق رخ نداده است. حالا، تصاویری مفهومی از این اثر منتشر شده که شخصیت ولچر را نشان می‌دهند. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902274/spider-man-no-way-home-concept-art-michael-keaton-vulture-cameo/

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) یکی از مهم‌ترین مارول به شمار می‌رفت که در آن، مسئله مولتی‎‌ورس به تصویر کشیده شد و چندین مرد عنکبوتی و چندین شخصیت شرور مختلف به نمایش گذاشته شدند.

هنرمندی به نام فیل لانگان این تصاویر را در صفحه اینستاگرامی خودش منتشر کرده که مربوط به مراحل اولیه توسعه فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» در دنیای سینمایی مارول است. در دو تا از این تصاویر، شخصیت‌های سندمن و دکتر اکتاپوس دیده می‌شوند که در درونی گاراژی قرار دارند و این در حالی است که ماشین‌های پلیس را در خارج از آنجا می‌توان مشاهده کرد.

تبلیغات

به تازگی تصاویری مفهومی از فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شده که به شخصیت ولچر اشاره دارند.