تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی Test Drive Unlimited Solar Crown منتشر شدند

برخی از مسیرهای پیاده‌روی نیز در این بازی به جاده‌های کوهستانی کوچکی تبدیل شدند که اتومبیل‌ها می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند». جارنیو می‌گوید از نظر مقیاس، این جزیره برای اینکه تمام اسرار خود را نشان دهد، به زمان زیادی نیاز دارد.

آلن جارنیو (Alan Jarniou)، کارگردان خلاق Test Drive Unlimited Solar Crown در توضیحات خود می‌گوید شبکه شهری در این بازی به برخی اطلاحات کوچکی نیاز داشت، چراکه برخی از خیابان‌های کوچک بسیارباریک بودند. همچنین بازطراحی‌های سبک در معابر اصلی انجام شد تا در عین احترام به هویت جزیره هنگ کنگ، آنها را سرگرم‌کننده‌تر و با خودروهای بسیار سریع تطبیق دهد.

بازی Test Drive Unlimited Solar Crown در جزیره هنگ کنگ جریان دارد. این منطقه دارای بیش از ۶۰۰ کیلومتر جاده برای کاوش است که شامل چرخه روز/شب واقع گرایانه و همچنین مناطق مخفی برای اکتشاف خواهد بود.

بازی Test Drive Unlimited Solar Crown در سال ۲۰۲۳ برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.


منبع: https://gamefa.com/928853/test-drive-unlimited-solar-crown-receives-gorgeous-screenshots-dynamic-weather-confirmed/

شرکت Nacon و استودیوی KT Racing به‌تازگی اطلاعات و تصاویر جدیدی از بازی Test Drive Unlimited Solar Crown را به اشتراک گذاشته‌اند.

چرخه‌ی روز و شب با فازهای مشخص برای سپیده دم، روز، عصر و شب به صورت واقع‌گرایانه ایجاد شده‌امد. به طور کلی، بیش از ۶۰۰ کیلومتر جاده برای کاوش وجود دارد و برخی تغییرات برای «تاکید روی رانندگی روان» قرار داده شده است.

تیم توسعه‌دهنده وجود آب‌وهوای پویا و زمان روز را تایید کرده است که می‌تواند بر عملکرد اتومبیل شما تأثیر بگذارد. شما می‌توانید با خودروی خود در صبح سپیده دم وارد شب در زیر آسمان طوفانی شوید. باران تاثیر قابل توجهی بر وضعیت رانندگی شما دارد. بازیکنان باید رانندگی خود را برای جلوگیری از لغزش‌های غیرمنتظره و شاید تغییر لاستیک‌ها و نسبت دنده خود تنظیم کنند.

تبلیغات

طبق توضیحات سازندگان، جزیره‎‌ی بازی Test Drive Unlimited Solar Crown در مقیاس ۱:۱ تجربه‌ی رانندگی متنوع و جالبی را ارائه می‌دهد؛ تا جایی که ممکن است در اولین تجربه‌ی خود از این بازی نتوانید همه چیز را کاوش کنید. با این وجود، هنوز هم می‌توانید طیف متنوعی از محیط‌ها، از مسیرهای آفرود در کوه‌ها تا شهرهای قدیمی‌تر و بزرگراه‌های وسیع را کشف نماید. همچنین مناطق مخفی از طریق مسیرهایی وجود دارد که همیشه روی نقشه نیستند.