تصویر تازه سریال Ahsoka از دنیای جنگ ستارگان

در این تصویر تازه منتشر شده از سریال «آسوکا» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، شخصیت آسوکا تانو با بازی رزاریو داوسون دیده می‌شود. همانطور که در سریال انیمیشنی جنگ‌های کلون (The Clone Wars) به تصویر کشیده شده است، آسوکا تانو پس از اینکه قربانی توطئه وحشتناکی شد، فرقه جدای را در سال‌های رو به زوالش ترک کرد.

سریال Ahsoka "تصویر تازه سریال Ahsoka از دنیای جنگ ستارگان"
سریال Ahsoka
در حال حاضر مشخص نیست که تا چه اندازه آسوکا تانو تمرینات جدای خودش را ادامه داده یا آن‌ها را جدی گرفته است و همین نیز سبب شده تا او نه شوالیه و نه استاد بشود و همچنان پاداوان باقی بماند. این شخصیت در سریال انیمیشنی جنگ ستارگان: شورشیان (Star Wars Rebels) نیز به تصویر کشیده شد و در سریال کتاب بوبا فت (The Book of Boba Fett) نیز حضور داشت.

شخصیت آسوکا تانو در سریال لایو اکشن «کتاب بوبا فت» با لوک اسکای‌واکر همکاری داشت و همین نیز نشان می‌دهد که او همچنان به نحوی با فرقه جدای در ارتباط است. پخش سریال «آسوکا» قرار است از ماه اوت سال جاری میلادی از سرویس آنلاین دیزنی پلاس شروع شود.

سریال آسوکا (Ahsoka) اثری تازه از فرنچایز جنگ ستارگان (Star Wars) به شمار می‌رود که قرار است در سال جاری میلادی از سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش شود. حالا مجله امپایر به تازگی تصویری از این اثر منتشر کرده است که شخصیت اصلی سریال را به نمایش در می‌آورد.

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/944292/ahsoka-image-rosario-dawson/

به تازگی تصویری از جدیدترین سریال دنیای جنگ ستارگان یعنی سریال Ahsoka با بازی رزاریو داوسون در نقش اصلی منتشر شده است.