تصویر تازه فیلم Avatar: The Way of Water استیون لنگ را نشان می‌دهد

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/882655/avatar-the-way-of-water-image-stephen-lang/

فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water) یکی از فیلم‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۲ میلادی به شمار می‌رود که در آخرین روزهای سال روی پرده سینماها اکران خواهد شد. به تازگی نیز تصویری از این فیلم منتشر شده که شخصیت کلونل کواریج با بازی استیون لنگ (Stephen Lang) را نشان می‌دهد.

همانند فیلم اصلی «آواتار» سکان کارگردانی فیلم «آواتار: راه آب» را نیز جیمز کامرون (James Cameron) در دست دارد و این فیلمساز برجسته قرار است بار دیگر اثری علمی-تخیلی و اکشن محور را برای مخاطبان و طرفداران به ارمغان بیاورد.

تصویر منتشر شده از فیلم «آواتار ۲» کلونل کواریچ را در ظاهر آواتاری خودش نشان می‌دهد که لباس نظامی بر تن دارد و اسلحه به دست در حال حرکت در داخل جنگل‌های پاندورا است. در این تصویر به وضوح دیده می‌شود که جیمز کامرون همانند فیلم اول قرار است دنیایی بسیار زیبا و خیره‌کننده را به نمایش بگذارد و با جلوه‌های کامپیوتری خیره‌کننده، بار دیگر بیننده‌ها را به حیرت وا بدارد. تصویر منتشر شده برای فیلم «آواتار ۲» را در زیر مشاهده می‌کنید.


تبلیغات

فیلم Avatar The Way of Water

به تازگی تصویری برای فیلم Avatar: The Way of Water منتشر شده که بازگشت استیون لنگ را نشان می‌دهد.

فیلم «آواتار: راه آب» قرار است در تاریخ ۱۶ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران شود. جیمز کامرون به دنبال این فیلم نیز در حال ساخت فیلم‌های سوم، چهارم و پنجم این فرنچایز است.

در اوایل سال جاری میلادی بود که آشکار کلونل کواریچ با وجود مرگش در فیلم اول، در فیلم «آواتار: راه آب» نیز حضور خواهد داشت. در حقیقت، حافظه سربازانی که در نبرد کشته می‌شوند، نگهداری شده و سپس به بدن کلون آن‌ها منتقل می‌گردد تا آن‌ها در قامت این موجودات بزرگ و آبی رنگ جان تازه‌ای بگیرند. داشتن حافظه از اتفاقات گذشته و چگونگی مرگش، باعث می‌شود تا کلونل کواریچ بار دیگر در مسیر مبارزه با جک سالی با بازی سم ورثینگتون (Sam Worthington) قرار بگیرد.

علاوه بر کلونل کواریج، کمپانی شرور RDA نیز هنوز از سرزمین پاندورا دست نکشیده و با وجود شکست قبلی‌اش، با تکنولوژی‌های تازه بازگشته است تا دوباره از منابع این سرزمین بهره‌برداری کند. آن‌ها در اینجا شهر بسیار بزرگی به نام بریج‌هِد ساخته‌اند و قصد دارند تا سلاح بیشتری تولید کنند تا با تهدید مردم قبیله ناوی مقابله کنند.