تصویر تازه فیلم Avatar: The Way of Water منتشر شد


به تازگی تصویری از فیلم Avatar: The Way of Water منتشر شده که ارتشی از سربازان ناوی را نشان می‌دهد.

انتظار‌ها برای دیدن فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water) روز به روز بیشتر می‌شود، به خصوص اینکه در حال نزدیک شدن به زمان اکران فیلم روی پرده سینماها هستیم. در همین راستا نیز تصویری تازه برای این اثر منتشر شده است.

این تصویر تازه به صورت اختصاصی از سوی مجله TotalFilm منتشر شده و در آن، تهدید تازه‌ای برای پاندورا به تصویر کشیده می‌شود. در این تصویر، گروهی از سربازان در ظاهر آواتار ناوی دیده می‌شوند، سربازانی که در نبرد کشته شده‌اند و حالا حافظه آن‌ها به درون این بدن‌های تازه انتقال داده شده است.

همانطور که در این تصویر مشاهده می‌کنید، هر کدام از شخصیت‌های حاضر در این تصویر، ویژگی‌های خاصی خود شامل تتو، نوع لباس پوشیدن و مدل موی خود را دارند که آن‌ها را از دیگری متمایز می‌کند.

تبلیغات
فیلم Avatar The Way of Water

یکی از شخصیت‌های فیلم قبلی که در این فیلم نیز حضور دارد، کلونل مایلز کواریچ با بازی استیون لنگ (Stephen Lang) است. او در فیلم اول کشته شده بود اما در فیلم «آواتار: راه آب» در بدن آواتاری خودش حضور دارد. مت جرالد (Matt Gerald) که نقش سرجوخه لایل وینفلیت را در فیلم اول بازی کرده بود نیز در این فیلم تازه در ظاهر آواتاری دیده می‌شود.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از اتفاقات و داستان فیلم «آواتار: راه آب» در دست نیست اما با توجه به این تصویر می‌توان گفت که تنش میان این سربازان آواتار و مردمان بومی سیاره پاندورا بیش از پیش خواهد بود.

همانند فیلم قبلی، نویسندگی و کارگردانی فیلم «آواتار ۲» را جیمز کامرون (James Cameron) در دست دارد. فیلم «آواتار: راه آب» در تاریخ ۱۶ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

منبع: کولایدر

AdlerDARKSIREN


منبع: https://gamefa.com/884538/avatar-the-way-of-water-image-navi-soldiers/