تصویر تازه فیلم John Wick: Chapter 4 منتشر شد

در تصویر تازه منتشر شده از فیلم «جان ویک ۴» کیانو ریوز در کت و شلواری مشکی دیده می‌شود که در حال قدم زدن در فضای باز است. به نظر می‌رسد که به دنبال اتفاقات فیلم سوم، جان ویک بهبود پیدا کرده و این در حالی است که همچنان کبودی‌ها و زخم‌هایی را می‌توان روی دستانش مشاهده کرد. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید.

فیلم جان ویک ۴ (John Wick: Chapter 4)
فیلم جان ویک ۴ (John Wick: Chapter 4)
تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/901809/john-wick-chapter-4-image-keanu-reeves/

منبع: کولایدر

فیلم جان ویک ۴ (John Wick: Chapter 4) جدیدترین فیلم از فرنچایز جان ویک به شمار می‌رود که از جمله فیلم‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۳ میلادی است و به تازگی نیز تصویری از آن منتشر شده است.

علاوه بر ایان مک‌شین و لنس ردیک که در فیلم‌های قبلی «جان ویک» حضور داشتند، در فیلم «جان ویک ۴» بازیگران جدیدی نیز حضور دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به اسکات ادکینز، دانی ین، کلنسی براون، بیل اسکاشگورد و تعدادی دیگر اشاره کرد.

تبلیغات

این آدمکش زبده و ماهر در فیلم «جان ویک ۴» نیز باید بار دیگر دست به اسلحه ببرد و با دشمنان بسیار قدرتمندی در سازمان های‌تیبل مبارزه کند. او برای انجام این کار نیز با باوئری کینگ با بازی لارنس فیشبرن همکاری کرده و قرار است با برخی از کشنده‌ترین آدمکش‌های جهان روبه‌رو شود.

سکان کارگردانی فیلم «جان ویک ۴» را چاد استاهلسکی در دست دارد، کسی که سه قسمت قبلی را کارگردانی کرده است. مایکل فینچ و شی هیتن نیز فیلم‌نامه این اثر را قلم زده‌اند، اثری که در تاریخ ۲۴ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲) به روی پرده سینماها می‌آید.

به تازگی تصویری از فیلم John Wick: Chapter 4 منتشر شده که کیانو ریوز را به تصویر کشیده است.