تصویر تازه فیلم Oppenheimer کیلین مورفی را نشان می‌دهد

فیلم اوپنهایمر (Oppenheimer) جدیدترین اثر کریستوفر نولان به شمار می‌رود که از آن به عنوان یکی از فیلم‌های مورد انتظار سال ۲۰۲۳ میلادی یاد می‌کنند و به تازگی نیز تصویری از آن منتشر شده است.

قبلا نیز تصاویر مختلفی از فیلم «اوپنهایمر» منتشر شده که برخی از آن‌ها سیاه و سفید و برخی دیگر رنگی هستند و به نظر می‌رسد که کریستوفر نولان رویکرد خاصی برای به تصویر کشیدن زندگی و حرفه اوپنهایمر در این فیلم بیوگرافی در پیش گرفته است.

فیلم اوپنهایمر (Oppenheimer)
فیلم اوپنهایمر (Oppenheimer)
تبلیغات

به تازگی تصویری از فیلم Oppenheimer به کارگردانی کریستوفر نولان منتشر شده که کیلین مورفی را نشان می‌دهد.

تبلیغات
TUPACAlireza


منبع: https://gamefa.com/901804/oppenheimer-movie-image-cillian-murphy/

منبع: کولایدر

فیلم «اوپنهایمر» علاوه بر کیلین مورفی از بازیگران سرشناس دیگری نیز بهره می‌برد که از جمله آن‌ها می‌توان به رابرت داونی جونیور، فلورنس پیو، امیلی بلانت، مت دیمون و تعدادی دیگر اشاره کرد. این فیلم در تاریخ ۲۱ ژوئیه سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۳۰ تیر ۱۴۰۲) و همزمان با فیلم باربی (Barbie) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

کریستوفر نولان علاوه بر اینکه در زمینه ساخت فیلم‌های در رابطه با فضا و زمان مهارت دارد، با ساخت فیلم دانکرک (Dunkirk) نیز ثابت کرد که در زمینه به تصویر کشیدن رویدادهای تاریخی نیز توانا است. حالا او قرار است در فیلم «اوپنهایمر» خلق بمب اتم را به نمایش در بیاورد.

در فیلم «اوپنهایمر» کیلین مورفی نقش خالق بمب اتم یعنی جی رابرت اوپنهایمر را بازی می‌کند و این تصویر تازه منتشر شده نیز وی را به نمایش گذاشته است که کلاهی بر سر دارد. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید.

نکته جالب‌توجه در مورد فیلم «اوپنهایمر» آن است که کریستوفر نولان سعی دارد تا به جای جلوه‌های کامپیوتری، از جلوه‌های عملی و انفجار واقعی برای به تصویر کشیدن انفجار بمب اتم استفاده کند که به نوبه خود بسیار جالب است.