تصویر جدیدی از فیلم Ant-Man 3 منتشر شد

کارگردانی دنباله فیلم مرد مورچه‌ای توسط پیتون رید صورت گرفته و جف لاونس نیز نویسندگی آن را بر عهده داشته است. از بازیگران آن نیز می‌توان به ستارگانی همچون پل راد، اوانجلین لیلی، مایکل داگلاس و میشل فایفر اشاره کرد.

تبلیغات

این پروژه حول محور ورود ناخواسته اسکات، هوپ، هنک و باقی اعضای تیم مرد مورچه‌ای به دنیای کوانتومی می‌باشد که رقم‌زننده وقایعی جذاب و هیجان‌انگیز خواهد بود. همچنین برای نخستین‌بار شاهد حضور کیسی لنگ در کنار پدرش هستیم که کاترین نیوتون وظیفه ایفای نقش نسخه بزرگسال وی را بر عهده گرفته است.

در تازه‌ترین تصویر منتشر شده از فیلم Ant-Man 3 شاهد حضور اسکات لنگ در کنار دخترش هستیم.

در ادامه می‌توانید تصویر جدید این فیلم را مشاهده نمایید؛ تصویری که حول محور اسکات و دخترش کیسی می‌باشد.

منبع: کولایدر

Khafimitia Karamazov


منبع: https://gamefa.com/895204/new-ant-man-and-the-wasp-quantumania-image-sees-scott-and-cassie-stuck-in-the-quantum-realm/

فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania در تاریخ 23 فوریه 2023 (4 اسفند) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

پس از آن که نسخه صلح‌طلب کانگ فاتح را در سریال Loki (لوکی) مشاهده کردیم، در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania (مرد مورچه‌ای و زنبورک: شیدایی کوانتومی) شاهد نخستین حضور نسخه شرور کانگ فاتح هستیم که آغازگر فاز پنجم دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

پس از پایان حماسه سنگ‌های بی‌نهایت در 3 فاز از دنیای سینمایی مارول، این فرنچایز وارد حماسه جدیدی شده که حول محور جهان‌های موازی جریان داشته و کانگ فاتح با هنرنمایی جاناتان میجرز به عنوان شرور اصلی فازهای 4 الی 6 این حماسه جدید شناخته می‌شود.