تصویر جدید Assassin’s Creed Mirage به نسخه اول سری اشاره می‌کند


اسکرین شات جدید Assassin’s Creed Mirage، تصویر محبوب اولین نسخه سری را بازسازی می‌کند تا ادای احترام ویژه‌ای به این نسخه نشان دهد.

بسیاری از طرفداران امیدوار بودند که یوبی سافت (Ubisoft) تریلر جدیدی از Assassin’s Creed Mirage را در The Game Awards 2022 به نمایش بگذارد و اگرچه این اتفاق نیفتاد، اما Ubisoft Bordeaux صلاح دید که اسکرین شات جدیدی از بازی منتشر کند. ممکن است برخی از طرفداران به اطلاعات جدید Assassin’s Creed Mirage در طول رویدادهای بالقوه Assassin’s Creed Day (21 دسامبر) امیدوار باشند، اما با توجه به انتشار این اسکرین شات، این امر بعید به نظر می‌رسد.

علاوه بر این، گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که Assassin’s Creed Mirage دو بار به تاخیر افتاده است. بازی Assassin’s Creed Mirage تاریخ انتشار مشخصی دریافت نکرده است و فقط یک پنجره مربوط به سال 2023 دارد، اما به نظر می‌رسد که طرفداران می‌توانند منتظر انتشار این عنوان در آگوست 2023 باشند. یوبی‌سافت زمان زیادی برای بازاریابی دارد و احتمالا در آینده‌ای نزدیک این کار را شروع خواهد کرد.

تبلیغات

یوبی‌سافت بوردو برای پایان دادن به سال 2022، اسکرین‌ شات جدیدی از Assassin’s Creed Mirage منتشر کرد که تقریبا بازسازی اسکرین‌ شات محبوب نسخه اول است. این دو تصویر بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید به هم شبیه هستند. به طور خلاصه، پس‌زمینه مطابق با محیط بغداد تغییر می‌کند، Basim جای Altair را می‌گیرد و دشمنان با هم عوض می‌شوند. در غیر این صورت، از نظر وضعیت قرارگیری، سبک هنری و غیره، کاملا به هم شباهت دارند.

داستان Assassin’s Creed Mirage تاحدودی به نسخه اول متصل است، زیرا در دوران اوج Hidden Ones اتفاق می‌افتد، البته توجه داشته باشید که این بازی هویت مخصوص به خود را دارد. همه بازی‌های AC به‌ خاطر زمان‌بندی، سبک گیم‌پلی و حضور Basim به عنوان شخصیت اصلی، بیش از قبل به هم متصل شده‌اند و شاید AC Mirage، نقطه‌ای برای بازگشت به ریشه‌ها باشد.

بدیهی است که طرفداران مشتاق کسب اطلاعات بیشتر هستند و یک اسکرین شات ساده طرفداران دو آتشه را سیر نمی‌کند. با این حال، یوبی‌سافت می‌خواهد محصولی را عرضه کند که مایه افتخار باشد. با پروژه‌هایی مانند Assassin’s Creed Red و Assassin’s Creed Hexe ،Assassin’s Creed Mirage، آینده جذابی انتظار سری را می‌کشد.


منبع: https://gamefa.com/896570/%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-assassins-creed-mirage-%D8%A8%D9%87-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%DB%8C/