تصویر سریال The Crowded Room با بازی تام هالند

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/932425/tom-holland-the-crowded-room-image/تبلیغات

مینی سریال «اتاق شلوغ» محصولی از سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس به شمار می‌رود که پخش آن از تاریخ ۹ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲) شروع خواهد شد. در همان روز ابتدایی نیز سه قسمت اول پخش می‌شوند و باقی ۷ قسمت نیز به صورت هفتگی عرضه خواهند شد.

به تازگی سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس تصویری از سریال The Crowded Room با بازی تام هالند منتشر کرده است.

تام هالند در سریال «اتاق شلوغ» نقش دنی سالیوان را ایفا می‌کند، کسی که به خاطر مشارکتش در تیراندازی در نیویورک در سال ۱۹۷۹ میلادی دستگیر شده است. این سریال رازآلود از طریق یک مجموعه مصاحبه روایت می‌شود که در آن‌ها روانشناس بالینی رایا گودوین با بازی آماندا سایفرد به بررسی گذشته شخصیت دنی سالیوان می‌پردازد و داستان زندگی او را در طی ۱۰ قسمت از این سریال بازگو می‌کند.

سریال اتاق شلوغ (The Crowded Room) جدیدترین مینی سریال از سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس به شمار می‌رود که در آن، تام هالند نقش اصلی را ایفا می‌کند. این بازیگر نیز در صفحه خودش در اینستاگرام تصویری از خود در این مینی سریال به اشتراک گذاشته است.

در تصویری که تام هالند در اینستاگرامش منتشر کرده و در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید، دنی سالیوان تنها ایستاده است و چشمانش به چیزی خیره شده‌اند. مطمئنا سابقه نقش‌آفرینی تام هالند به عنوان مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی و محبوبیت بسیار بالای او به این سریال کمک زیادی خواهد کرد.

سریال The Crowded Room "تصویر سریال The Crowded Room با بازی تام هالند"