تصویر فاش شده از فیلم Black Panther 2 کاراکتر مهمی را نشان می‌دهد

هشدار اسپویل!

همانند فیلم قبلی، کارگردانی این فیلم جدید را نیز رایان کوگلر (Ryan Coogler) در دست دارد. فیلم‌نامه فیلم را نیز او به همراه جو رابرت کول (Joe Robert Cole) قلم زده است. گزارش‌ها حاکی از آن هستند که داستان فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» بر محوریت جنگ واکاندا با دنیای زیرآب آتلانتیس خواهد بود. پس این فیلم به معرفی شخصیت شاه آتلانتیس یعنی نیمور و همچنین آیرون‌هارت می‌پردازد.

فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» برای اکران در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است.

در شبکه اجتماعی توییتر تصویری مفهومی از لحظات پایانی فیلم «پلنگ سیاه ۲» منتشر شده که ظاهرا شخصیت دکتر دوم (Doctor Doom) را به دنیای سینمایی مارول معرفی می‌کند. در صورتی که این تصویر هنری واقعیت داشته باشد و استودیو مارول این صحنه را در فیلم خود بگنجاند، در آن صورت بینندگان سرانجام شاهد این کاراکتر در دنیای سینمایی مارول خواهند بود.

تصویری مفهومی از فیلم Black Panther 2 فاش شده است که کاراکتری مهمی در صحنه‌های پس از تیتراژ فیلم را نشان می‌دهد.

فیلم پلنگ سیاه ۲ (Black Panther 2) جدیدترین فیلم از دنیای سینمایی مارول به شمار می‌رود که تحت عنوان پلنگ سیاه: واکاندا تاابد (Black Panther: Wakanda Forever) در حال تولید است. به تازگی تصویری مفهومی از این فیلم به بیرون درز کرده که شخصیتی بسیار مهم را نشان می‌دهد. در ادامه این تصویر را مشاهده می‌کنید.

ظاهر دکتر دوم در این تصویر با ماسکی فلزی و لباسی سبز رنگ دقیقا مشابه ظاهر او در کتاب‌های کمیک است. در حال حاضر بازیگر نقش دکتر دوم در فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» مشخص نشده اما گزارش‌ها حاکی از آن هستند که سازندگان از بازیگری جایگزین برای یکی از صحنه‌های پس از تیتراژ فیلم استفاده کرده‌اند تا بعدا بازیگر اصلی مشخص شود.

فیلم Black Panther 2

منبع: movieweb


منبع: https://gamefa.com/844020/leaked-black-panther-2-concept-art-post-credit-cameo/

با اینکه شخصیت دکتر دوم عمدتا شرور داستان‌های چهار شگفت‌انگیز (Fantastic Four) است اما در کتاب‌های کمیک مارول با جهان «پلنگ سیاه» ناآشنا نیست و برای بدست آوردن وایبرانیوم و استفاده از آن برای اهداف شوم خود به واکاندا حمله کرده است.