تصویر لباس ولچر در فیلم ساخته نشده Spider-Man 4

قبل از اینکه کمپانی سونی فیلم‌های مرد عنکبوتی ساخته سم ریمی (Sam Raimi) را به عنوان یک سه‌گانه به پایان برساند، فیلم مرد عنکبوتی ۴ (Spider-Man 4) نیز در دست توسعه قرار داشت اما هرگز ساخته نشد.

منبع: comingsoon

Porfosor🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷god of war


منبع: https://gamefa.com/890472/spider-man-4-unused-vulture-costume/

او در این توییت خودش، تصویری نیز از لباس ولچر را منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. کن پندرز همچنین آشکار کرده که قرار بوده نقش ولچر در فیلم «مرد عنکبوتی ۴» را جان مالکوویچ (John Malkovich) به تصویر بکشد. با این حال، این فیلم هرگز ساخته نشد ولی حالا کن پندرز پس از نزدیک به ۱۵ سال تصویری از پشت صحنه آن را منتشر کرده است.

خالق کتاب‌های کمیک و نویسنده کن پندرز (Ken Penders) در توییت تازه خودش اظهار داشته که قبلا او به ملاقات چندین تن از دوستان خود رفته که در حال کار بر روی لباسی برای شخصیت شرور ولچر بودند.

با اینکه شخصیت ولچر در فیلم‌های سم ریمی حضور پیدا نکرد اما این شخصیت با نقش‌آفرینی مایکل کیتون (Michael Keaton) در فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه (Spider-Man: Homecoming) محصول سال ۲۰۱۷ میلادی به تصویر کشیده شد.

تبلیغات
فیلم Spider-Man 4
فیلم «مرد عنکبوتی ۴»

به تازگی تصویری از فیلم ساخته نشده Spider-Man 4 منتشر شده که لباس ولچر را نشان می‌دهد.

در تصویر بالا، تنها بخشی از لباس ولچر دیده می‌شود اما کن پندرز آشکار کرده که به هنگام بازدیدش، لباس کامل این شخصیت ساخته شده بوده اما او اجازه نداشته که از آن عکسبرداری کند چراکه هنوز انتخاب جان مالکوویچ به عنوان بازیگر این نقش به صورت رسمی اعلام نشده بود. در حال حاضر مشخص نیست که چه بر سر این لباس آمده است اما احتمال می‌رود که در انبارهای کمپانی سونی قرار داشته باشد.

فیلم «مرد عنکبوتی ۴» به کارگردانی سم ریمی در دست توسعه قرار داشت و با توجه به اطلاعات تازه منتشر شده، یکی از شخصیت‌های جالب‌توجه مارول یعنی ولچر قرار بوده در آن حضور داشته باشد، شخصیتی که بعدا در دنیای سینمایی مارول به تصویر کشیده شد.

سم ریمی در مصاحبه اخیر خودش اظهار داشته که او آماده ساخت فیلم «مرد عنکبوتی ۴» با نقش‌آفرینی توبی مگوایر (Tobey Maguire) است و بدون شک، طرفداران نیز مشتاقانه منتظر این فیلم خواهند بود اما هنوز هیچ چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است.