تصویر هنری زیبایی از فصل چهارم Bungo Stray Dogs منتشر شد

منبع: Gameranx


منبع: https://gamefa.com/905572/bungo-stray-dogs-season-4-reveals-new-visual-after-episode-3/

نوبیهورو آرای که به عنوان طراح شخصیت‌های این انیمه شناخته می‌شود، در گذشته تصویری هنری از آن را منتشر کرده بود که در ادامه می‌توایند مشاهده نمایید.

فصل چهارم انیمه Bungo Stray Dogs توسط تاکویا ایگاراشی کارگردانی شده و یوجی اینوکیدو وظیفه نگارش داستان آن را بر عهده داشته است.

این انیمه روایت‌گر جوانی به نام آتسوشی ناکاجیما می‌باشد که از پرورشگاه رانده شده و به دنیای بی‌رحم بیرون قدم می‌گذارد. با این حال ورود او به دنیای خارج از پرورشگاه زمینه‌ساز وقایعی جذاب و غیرقابل پیش‌بینی می‌شود که در فصل چهارم به اوج خود رسیده است.

فصل چهارم انیمه اکشن، معمایی و فراطبیعی Bungo Stray Dogs (سگ‌های ولگرد بونگو) شروعی قدرتمند را در نزد مخاطبینش رقم زده و تاکنون 3 قسمت هیجان‌انگیز را در اختیار بینندگان قرار داده است. مجموعه‌ای که پیشرفتی قابل توجه را در بحث جلوه‌های بصری رقم زده است.

تبلیغات

طراح شخصیت انیمه Bungo Stray Dogs تصویر هنری زیبایی از فصل چهارم را منتشر کرد.

حال پس از پخش قسمت سوم او این تصویر هنری را بروز رسانی کرده و جلوه متفاوتی از آن را در اختیار مخاطبین قرار داده که در کنار جذابیت‌های بصری می‌تواند حاوی پیام‌‎هایی مخفی برای طرفداران این مجموعه باشد. در ادامه می‌توانید نسخه بروز شده این تصویر را مشاهده نمایید.