تصویر کیت وینسلت و دخترش در I Am Ruth منتشر شد


تصویر جدیدی از بازیگر برنده اسکار کیت وینسلت و دخترش میا تریپلتون در نقش یک مادر و دختر در سریال «I Am Ruth» منتشر شده است.

با توجه به عناصر احساسی که سریال به آنها معروف است، «I Am Ruth» قرار است تصویری قانع کننده از رابطه تیره شده بین یک مادر، روث، و دخترش، فریا، را به تصویر بکشد. فریا رفته رفته به طور فزاینده‌ای به علت تاثیرات فضای مجازی منزوی و از مادر خود دور می‌شود و این امر موجب نگرانی شدید روث شده است. در تنها تصویری که از این سریال منتشر شده است ما روث را می‌بینیم که فرزند غمگین خود را به آغوش کشیده است.

کیت وینسلت (Kate Winslet) در بیانیه‌ای راجع به این سریال گفته است که:

تبلیغات

روش مشارکتی و حساسی که دومینیک ساواج (Dominic Savage) برای خلق و فیلمبرداری هر قسمت از «I Am» پیش می‌گیرد، چالش برانگیز، پاداش دهنده است. بازیگران به این نقش‌ها تبدیل می‌شوند و دیگر جایی برای تظاهر وجود ندارد. این یک محیط کاری است که هر بازیگری برای حضور در آن هر کاری می‌کند و من می‌توانم با خیال راحت بگویم که هرگز چیزهایی را که با ساختن این قطعه یاد گرفتیم فراموش نمی‌کنم.

قسمت «I Am Ruth» برخلاف قسمت‌های 45 دقیقه‌ای این سریال، دو ساعت طول خواهد کشید. از سال 2019 تا کنون دو سریال سه قسمتی «I Am» پخش شده است که هرکدام داستانی مجزا را بیان می‌کنند. توقع می‌رود که پخش این سریال از زمستان امسال شروع شود.

منبع: کولایدر

ainz


منبع: https://gamefa.com/885007/kate-winslet-embraces-real-life-daughter-mia-threapleton-in-first-i-am-ruth-image/