تعدادی از کارمندان Riot Games در چند بخش اخراج شده‌اند

این خبر در حالی است که شرکت مایکروسافت روز گذشته از اخراج حدود 10 هزار نفر از کارمندان خود خبر داد. این اخراج شرکت‌ بتسدا و استودیوهای 343 اینداستریز و کوالیشن (Coalition) را دربر می‌گیرد. از طرفی اخراج کارمندان 343 اینداستریز، با انتقاد شدید تعدادی از توسعه‌دهندگان سابق Halo همراه بوده است.


منبع: https://gamefa.com/905551/riot-games-has-reportedly-made-layoffs-across-several-departments/به گفته‌ی جیکوب وولف (Jacob Wolf)، خبرنگار برنده جایزه ورزش‌های الکترونیکی (Esport)، رایت گیمز اعلام کرده است که در چندین بخش نیروهای خود را کاهش می‌دهد. در حالی که این تعدیل نیرو هنوز به طور رسمی تایید نشده، اما خبرنگار سابق ESPN و Dot Esports که اکنون خبرنامه اشتراکی Substack The Jacob Wolf Report را اداره می‌کند، می‌گوید که از طریق منابع متعددی از این موضوع مطلع شده است.

طبق گزارش جدید منتشر شده، ظاهراً استودیوی رایت گیمز (Riot Games)، سازنده عناوین Valorant و League of Legends، تعدادی از کارمندان خود را در چند بخش اخراج کرده است.

رایت گیمز در گذشته سابقه اخراج زیاد نداشته، اما این امر با روند گسترده‌تر در فناوری، صنعت بازی و سرگرمی مطابقت دارد زیرا مشکلات اقتصادی تاثیر منفی زیادی بر بسیاری از شرکت‌ها گذاشته است.

طبق آنچه که در مورد تأثیرات مربوط به استخدام و منابع انسانی، پشتیبانی و ورزش‌های الکترونیکی شنیده‌ام، میزان گستردگی این تعدیل نیرو در حال حاضر نامشخص است. صبح برای خبرنامه گزارش بیشتری ارائه خواهم داد.

تبلیغات

جیکوب وولف با انتشار توییتر در این خصوص گفت: