تغییر زمان پخش فصل دوم مجموعه تلویزیونی Loki

منبع: CBR


منبع: https://gamefa.com/978674/loki-season-2-moves-up-disney-release-date/تبلیغات

حال نیز به تازگی ویدیو کوتاهی در توییتر رسمی لوکی منتشر شده که خبر از پخش ۱ روز زودتر این سریال در سرویس دیزنی پلاس می‌دهد. در حالی که پخش فصل دوم مجموعه تلویزیونی Loki برای ۶ اکتبر برنامه ریزی شده بود، طرفداران مارول ۱ روز زودتر و در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر) می‌توانند شاهد ادامه ماجراجویی‌های خدای نیرنگ در جهان‌های موازی باشند.

فصل دومی که قسمت آغازین آن از مدت زمانی معادل ۴۵ دقیقه بهره خواهد برد.

در حالی که نمایش ایده جهان‌های موازی از شروع فاز چهارم دنیای سینمایی مارول آن‌طور که می‌بایست جذاب و مخاطب پسند عمل نکرده و پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی آن‌ها در مقایسه با آثار فاز اول تا سوم، شکستی قابل توجه را رقم زده است، پخش فصل نخست سریال Loki (لوکی) تمامی توجهات را به سمت خود جلب نمود تا به یکی از بهترین ساخته‌های تاریخ MCU تبدیل شود. مسئله‌ای که سبب شده تا فصل دوم آن به یکی از مورد انتظارترین پروژه‌های ابرقهرمانی هالیوود بدل گشته و بسیاری از طرفداران مارول امیدوارند که تا فصل دوم لوکی بتواند دنیای سینمایی مارول را از تکرار و کلیشه نجات دهد.

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده تاریخ چخش فصل دوم مجموعه تلویزیونی Loki یک روز تغییر کرده است.

فصلی که میزبان به وقوع پیوستن اتفاقات بسیاری مهمی خواهد بود. از پرداخت بیشتر به قوش شخصیت پردازی لوکی و نسخه مونث وی گرفته تا نمایش نسخه‌های متعدد کانگ فاتح که در این بین می‌توانیم شاهد داستان‌های فرعی گوناگونی نیز باشیم که زمینه را برای رویارویی ابرقهرمانان MCU در برابر کانگ فاتح در فیلم جدید انتقام‌جویان مهیا خواهد کرد.