تمدید سریال The Rings of Power برای فصل سوم

پرهزینه‌ترین سریال تاریخ تلویزیون که تحت عنوان The Lord of the Rings: The Rings of Power (ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت) شناخته می‌شود، با وجود تمام وعده و وعیدها و انتظاراتی که برای مخاطبین ایجاد کرده بود اما آن‌طور که می‌بایست در جلب نظر بینندگان مخصوصاً طرفداران سرزمین میانه موفق عمل نکرد.

تبلیغات

علی‌رغم این که هیچ تاریخ پخشی برای فصل دوم سریال The Lord of the Rings: The Rings of Power در نظر گرفته نشده است اما احتمالاً در سال 2024 شاهد بازگشت به سرزمین میانه خواهیم بود.

فصل نخست این سریال با تغییر برخی از روایت‌ها و خلق شخصیت‌هایی که در دوره دوم حماسه جی. آر. آر. تالکین هیچ نقشی نداشته‌اند، انتقادات طرفداران این فرنچایز را برانگیخت. با این حال آن‌ها در حال حاضر مشغول فیلم‌برداری فصل دوم سریال The Rings of Power هستند که انتظار می‌رود تا شامل بهبودهایی بسیاری نسبت به فصل نخست باشد.

زمانی که به تمام جنبه‌های چنین پروژه پرهزینه و بزرگی فکر می‌کنید، به خلق انواع و اقسام موجودات خیالی و استفاده از جلوه‌های ویژه بسیار سنگین، خواهید فهمید که تعداد قسمت‌های زیاد خارج از توان تیم تولید خواهد بود. ما برای فصل نخست تعداد 10 قسمت را در نظر داشتیم، با این حال به این نتیجه رسیدیم که 8 قسمت، میزان مناسبی برای این مجموعه و آغاز حماسه ما در دوران دوم سرزمین میانه خواهد بود.

در هر حال به نظر می‌رسد که کمپانی آمازون علی‌رغم تمامی انتقاداتی که به سمت سریال حلقه‌های قدرت وارد شده است، برنامه‌ریزی معینی را برای آینده این فرنچایز در نظر گرفته‌ و باید دید که آن‌ها در فصل دوم چه عملکردی را از خود بر جای خواهند گذاشت.

طبق صحبت‌های او، سال 2023 می‌تواند برای طرفداران سرزمین میانه بسیار هیجان‌انگیز باشد و فاصله زمانی بین فصل دوم و سوم بسیار کوتاه خواهد بود.

منابع: کولایدر و مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/897472/rings-of-power-season-3-renewal-teased-as-imminent-by-amazon-studios-head/

ورنون سندرز همچنین درباره تعداد قسمت‌های این سریال که یکی از مسائل انتقاد‎‌آمیز بوده است، واکنش نشان داده و اعلام کرده که:

ورنون سندرز که به عنوان رئیس بخش تلویزیون کمپانی آمازون شناخته می‌شود، در پاسخ به احتمال تمدید فصل سوم سریال اعلام کرد که:

آمازون در کنار اشاره به تمدید سریال The Rings of Power برای فصل سوم، به صحبت درباره تعداد قسمت‌های این مجموعه نیز پرداخته است.

ما برای ساخت فصل سوم بسیار هیجان‌زده هستیم و نسبت به انجام این کار نیز تماماً تعهد داریم. ما احتمالاً چند ماه از سال را مشغول ساخت فصل سوم باشیم. در هر حال ساخت فصل دوم کمی ما را دچار سردرگمی کرده اما قطعاً برنامه‌های بسیاری برای آینده این مجموعه داریم که در سال جدید آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.