تمدید سریال The Simpsons برای فصل‌های 35 و 36

با توجه به تمدید این سریال برای فصل‌های 35 و 36، شبکه فاکس می‌تواند مخاطبین روزهای یک‌شنبه خود را تا پایان سال 2025 تضمین نماید. مسئله‌ای که پس از خرید کمپانی فاکس توسط دیزنی نیز می‌تواند برای سرویس دیزنی‌پلاس از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

سریال کمدی و بسیار محبوب The Simpsons که توسط شبکه فاکس پخش می‌شود، برای فصل‌های 35 و 36 تمدید شده است.

سریال کمدی و انیمیشنی The Simpsons (سیمپسون‌ها) که برای چندین دهه متوالی از سوی شبکه فاکس پخش خود را ادامه می‌دهد و تبدیل به یکی از موضوعات فرهنگی کشور ایالات متحده امریکا شده است، به نظر می‌رسد که فعلاً قصد بازنشستگی نداشته و همچنان با قدرت به پخش خود ادامه خواهد داد.

سریال The Simpsons که توسط افرادی همچون جیمز ال. بروکس، مت گرینیگ و سام سایمون خلق شده است، از سال 1989 تاکنون به پخش خود ادامه داده و به سبب نمایش موضوعات اجتماعی مخصوصاً در طی چند سال گذشته، شهرت بسیاری را برای خود دست و پا کرده است. آخرین قسمت از فصل 34م این سریال باعث خواهد شد تا شاهد عبور از تعداد 750 قسمت باشیم که با پخش فصل‌های 35 و 36 این رکورد می‌تواند به بالای 800 قسمت افزایش پیدا کند.

با وجود این که کاهش تعداد بینندگان امری طبیعی برای چنین سریال طولانی مدتی می‌باشد اما مخاطبین 18 تا 49 همچنان جزو مخاطبین کلیدی The Simpsons محسوب می‌شوند که فاکس نیز برای 2 فصل دیگر این سریال را برای آن‌ها به ارمغان خواهد آورد. اثری که به عنوان طولانی‌ترین سریال فیلم‌نامه‌نویسی شده تاریخ تلویزیون محسوب شده و با ساخت 2 فصل دیگر می‌تواند از رکورد خود تا سال‌های بسیار محافظت نماید.

تبلیغات

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/908277/the-simpsons-renewed-for-seasons-35-36/