تمدید سریال The White Lotus برای فصل سوم

فصل نخست مجموعه لوتوس سفید در جشنواره امی موفق شد تا 20 نامزدی در بخش‌های مختلف را کسب نماید. همچنین طبق گزارش رسمی شبکه HBO نخستین قسمت از فصل دوم این سریال بیش از 7.6 میلیون بیننده را به سمت خود جذب کرده که یک رکوردشکنی در چنین ژانری محسوب می‌شود.

با این حال هیچ اطلاعات دیگری از فصل سوم توسط شبکه HBO منتشر نشده و تنها می‌دانیم که شاهد حضور شخصیت‌های جدیدی در این اقامتگاه خواهیم بود که وقایع جدید و جذابی را رقم می‌زنند. فصل دوم این مجموعه جنیفر کولیج (Jennifer Coolidge) را وارد داستان نمود که وقایع بسیار جذابی را رقم زده و به یکی از شخصیت‌های محبوب بینندگان تبدیل شده است. امید می‌رود که این رویه در فصل سوم نیز ادامه پیدا کرده و در کنار هنرنمایی جذاب او شاهد حضور بازیگران جدیدی نیز باشیم.

سریال آنتولوژی کمدی و درام The White Lotus که پخش خود را از سال 2021 آغاز کرده است، روایت‌گر مهمانان و کارمندان مجموعه‌ای اقامتی و تفریحی به نام لوتوس سفید می‌باشد که در هر یک از قسمت‌های این مجموعه وقایع جذاب و تماشایی را رقم می‌زنند. حال نیز طرفداران این مجموعه می‌توانند نسبت به آینده The White Lotus امیدوار باشند.

با وجود این که تنها 3 قسمت از پخش فصل دوم این سریال گذشته است، اما طبق گزارشات منتشر شده، شبکه HBO مجموعه لوتوس سفید را برای فصل سوم تمدید کرده است.

سریال آنتولوژی کمدی و درام The White Lotus توسط HBO برای فصل سوم تمدید شد.

تبلیغات

طرفداران سریال The White Lotus می‌توانند تا انتشار اطلاعات بیشتر از فصل سوم این مجموعه، به تماشای فصل دوم بپردازند که به صورت هفتگی از طریق شبکه HBO در دسترس قرار می‌گیرد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/887727/the-white-lotus-renewed-for-season-3/