تمدید سریال The Witcher برای فصل چهارم

هنری کویل شخصیت گرالت را با عشقی وصف‌نشدنی به تصویر کشید که فصل سوم آخرین‌باری خواهد بود که شاهد هنرنمایی تماشایی او می‌باشیم. با توجه به این که او در قامت سوپرمن به دنیای سینمایی دی‌سی بازگشته است، قطعاً برنامه کاری شلوغی خواهد داشت که مانع حضورش در فصل‌های آینده سریال The Witcher می‌شود.

در حالی که کمپانی نتفلیکس سریال پرطرفدار The Witcher را پیش از پخش فصل سوم، برای فصل چهارم تمدید کرده است، اما فصل سوم این مجموعه تلویزیونی آخرین‌باری خواهد بود که شاهد هنرنمایی هنری کویل (Henry Cavill) در قامت گرالت می‌باشیم. خبری شوکه‌کننده که باورش برای طرفداران ویچر غیرممکن بوده و مشخص نیست که چه تاثیری بر آینده این سریال خواهد داشت!

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/881864/the-witcher-season-4-casts-liam-hemsworth-to-replace-henry-cavills-geralt-of-rivia/

به عنوان یکی از طرفداران ویچر، باعث افتخار من خواهد بود که فرصت بازی در نقش گرالت به من داده شده است. هنری کویل در قامت گرالت هنرنمایی باورنکردنی از خود بر جای گذاشت و باعث افتخار من است که او این فرصت را به من داده تا نقش تماشایی‌اش را بر عهده بگیرم. انتظارات از من بسیار بالا خواهد بود، با این حال برای قدم گذاشتن در این مسیر هیجان‌زده هستم و تمام سعی خودم را به کار خواهم گرفت.

هنری کویل طی انتشار خبری شوکه‌کننده اعلام نمود که از سریال The Witcher پس از پایان فصل سوم کناره‌گیری خواهد کرد.

طبق خبری که به تازگی منتشر شده است، با پایان فصل سوم سریال The Witcher ما شاهد کناره‌گیری هنری کویل خواهیم بود تا از فصل چهارم به بعد لیام همسورث (Liam Hemsworth) جایگزین وی شده و هنرنمایی گرگ سفید را بر عهده بگیرد. هنری کویل درباره این موضوع اعلام کرده که:


تبلیغات

در سمت دیگر اما لیام همسورث به سبب ایفای نقش در مجموعه The Hunger Games به شهرت بسیاری دست یافت و در سال 2020 نیز برای ایفای نقش در سریال Most Dangerous Game نامزد دریافت جایزه امی شده بود. او درباره جایگزینی با هنری کویل و ایفای نقش گرالت از ریویا واکنش نشان داده و اعلام کرده که:

فصل سوم سریال The Witcher در تابستان سال 2023 از طریق سرویس نتفلیکس پخش خواهد شد. جایی که هنری کویل آخرین هنرنمایی خود در قامت گرالت را به تصویر کشیده و سپس از فصل چهارم شاهد هنرنمایی لیام همسورث خواهیم بود.

سفر من در قامت گرالت از ریویا با ماجراجویی‌های بسیاری همراه بوده و در کمال تاسف باید مدال و شمشیر خود را برای فصل چهارم زمین بگذارم. با این حال لیام همسورث به جای من هنرنمایی گرگ سفید را بر عهده خواهد گرفت تا این راه را به نحو احسنت ادامه دهد. لیام بازیگری توانا می‌باشد که به زیبایی می‌تواند این شخصیت ادبی را به تصویر بکشد. بابت آن‌چه که وی در آینده رقم خواهد زد، بسیار هیجان‌زده هستم.