تمسخر اندی سرکیس برای ایفای نقش شخصیت گالوم

اندی سرکیس فاش کرده که در زمان ایفای نقش شخصیت گالوم، مورد تمسخر همکاران خود و سینماگران قرار گرفته است.

تبلیغات

مجموعه فیلم‌های The Lord of the Rings (ارباب حلقه‌ها) به کارگردانی پیتر جکسون یکی از آثار جذاب و فراموش نشدنی تاریخ سینما محسوب می‌شود که داستان‌های جی. آر. آر. تالکین را به شکلی حماسی و هیجان‌انگیز بر پرده سینما طی سال‌های 2001 الی 2003 برای مخاطبین به ارمغان آورده است.

با این حال چنین صحبت‌هایی از سوی وی می‌تواند خبری شوکه‌کننده و تاسف‌بار باشد. این که چنین زحمتی از سوی اندی سرکیس سبب ایجاد تمسخر و شوخی‌های زننده گردد، می‌تواند به حدی برای وی دردناک بوده باشد که پس از این همه سال همچنان در یاد او باقی مانده است.

منبع: کولایدر

زمین 52


منبع: https://gamefa.com/917864/andy-serkis-was-mocked-over-lord-of-the-rings-role/

زمانی که فیلم‌های The Lord of the Rings بر پرده سینما اکران شدند، افرادی بودند که در واکنش به مشاهده گالوم، اعلام کردند که: “او کیست؟ یه رقاص؟ از مشکل تاب خوردگی بدن رنج می‌برد؟” حتی برخی از همکاران بنده اعلام کردند که تحت هیچ شرایطی حاضر نیستند تا زیر چنین حجمی از جلوه‌های کامپیوتری، چنین شخصیتی را به تصویر بکشند. در آن زمان این مسئله به یکی از موضوعات محبوب برای تمسخر تبدیل شده بود که در برنامه‌های زنده نیز مورد اشاره قرار می‌گرفت.

یکی از مسائل به یاد ماندنی این فرنچایز، شخصیت گالوم با هنرنمایی تماشایی اندی سرکیس می‌باشد. بازیگری که توسط حجم عظیمی از گریم و جلوه‌های کامپیوتری موفق شد تا هنرنمایی قابل تحسینی را از خود به معرض نمایش بگذارد. با این حال به نظر می‌رسد که این مسئله در آن زمان به شکلی دیگر برای اندی سرکیس رقم خورده است.

این بازیگر و کارگردان 58 ساله در تازه‌ترین مصاحبه خود فاش کرده که برخی از همکاران و سینماگران، واکنشی تمسخر آمیز نسبت به هنرنمایی وی نشان داده‌اند.

گالوم یکی از شخصیت‌های مهم و تاثیرگذار در حماسه ارباب حلقه‌ها محسوب می‌شود که اندی سرکیس به شکلی استادانه و قابل تحسین، این موجود عجیب و غریب را بر پرده سینما به تصویر کشیده است. این بازیگر و کارگردان بزرگ و مشهور برای به تصویر کشیدن چنین شخصیتی، زحمتی دو چندان را از خود بروز داده و حتی در آن زمان برخی از سینماگران خواستار نامزدی وی در جشنواره اسکاز نیز شده بودند.