تهیه‌کننده فیلم لایو اکشن Hercules از مسیر ساخت این اثر می‌گوید

تهیه‌کننده فیلم لایو اکشن هرکول (Hercules) قبلا صحبت‌هایی درباره الهام گرفتن از تیک تاک برای ساخت این اثر گفته و حالا در جدیدترین مصاحبه‌اش، این صحبت‌های خودش را اصلاح کرده و بیشتر آن‌ها را توضیح داده است. ساخت فیلمی لایو اکشن بر اساس انیمیشن کلاسیک «هرکول» محصول سال ۱۹۹۷ میلادی در سال ۲۰۲۰ میلادی اعلام شده بود و برادران روسو نیز تهیه‎‌کننده‌های آن هستند و سکان کارگردانی این اثر را نیز گای ریچی در دست دارد.

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که بیشتر مخاطبان ما زیر ۳۰ سال هستند و به خوبی از عادت‌های خودشان در شبکه اجتماعی اطلاع دارند و همین نیز نحوه مشاهده محتوا، داستان‌سرایی و اطلاعات را تغییر داده است. به عنوان یک داستان‌سرا باید به خوبی از این تغییر عادت‌ها آگاه بود.

تهیه‌کننده فیلم لایو اکشن Hercules صحبت‌های خودش درباره این اثر را اصلاح کرده و از مسیر ساخت این اثر گفته است.

منبع: اسکرین رنت


منبع: https://gamefa.com/934200/hercules-live-action-remake-tiktok-joe-russo-comments/

جو روسو قبلا گفته بود که فیلم لایو اکشن «هرکول» از تیک تاک الهام خواهد گرفت؛ حالا او در مصاحبه جدیدش خودش توضیح بیشتری در این رابطه ارائه کرده و اظهار داشته:

تبلیغات

در حال حاضر اطلاعات بیشتری درباره ساخت فیلم لایو اکشن «هرکول» در دست نیست.

فکر می‌کنم که فیلم Matilda the Musical نمونه بسیار خوبی در همین رابطه به شمار می‌رود چراکه به خاطر تیک تاک، این اثر برای مخاطبان زیر ۳۰ سال بسیار جذاب و تماشایی شد. فکر می‌کنم این بخشی از داستان‌سرایی در سراسر جهان است. مطمئنا تماشای تقلید یک صحنه جالب در تیک تاک بر اساس یک فیلم خاص برای من فیلمساز بسیار جذاب و جالب‌توجه است. همین نیز نشان‌دهنده آن خواهد بود که شما درک بسیار خوبی از مخاطبان خود دارید، می‌دانید که امروزه چطور باید با مردم ارتباط برقرار کرد و چه چیزی ممکن است آن‌ها را در داستان‌های تازه به وجد بیاورد.