توستر ایکس باکس سری اس در راه است

از سوی دیگر، مدتی پیش شرکت تحلیلی Ampere Analysis در گزارشی اعلام کرد که مایکروسافت تا پایان سال 2022، در مجموع حدود 18.5 میلیون واحد از کنسول‌‌های ایکس باکس سری ایکس/اس خود را به فروش رسانده است.


منبع: https://gamefa.com/918868/following-the-xbox-series-x-fridge-next-up-is-reportedly-the-series-s-toaster/

یخچال مینی ایکس باکس که با همکاری شرکت Ukonic ساخته شده است، تا 12 قوطی نوشیدنی را در خود جای می‌دهد. همچنین این وسیله دارای یک پورت USB برای شارژ دستگاه‌ها به همراه با آداپتور توان DC است تا بتواند در حین حرکت کار کند.

تبلیغات

طبق یک گزارش جدید، اخیراً تصویری در فضای مجازی منتشر شده‌ است که یک توستر لایسنس شده از ایکس باکس سری اس را نشان می‌دهد.

طبق گزارش سایت فرانسوی Xbox Squad، توستر ایکس باکس سری اس در سال جاری میلادی عرضه خواهد شد و برنامه‌ریزی برای فروش دستگاه آغاز شده و همچنین پیش‌فروش آن هم اکنون در دسترس قرار دارد. گفته می‌شود که توستر سری اس بخشی از موج جدیدی از تجهیزات لایسنس شده ایکس باکس، از جمله Xbox Ramen Bowls، پدهای ماوس RGB، جعبه‌های ذخیره‌سازی، نگه‌دارنده‌های قلم و موارد دیگر است.

تصاویر منتشر شده از توستر ایکس باکس سری اس به همراه مشخصات آن

بر اساس این تصویر منتشر شده، توستر ایکس باکس سری اس 60 یورو قیمت دارد و دارای سه حالت توست است. این وسیله مخصوص آشپزخانه دارای یک پوسته سفید و دریچه دایره‌ای بزرگ است که به سبک کنسول پایه مایکروسافت می‌باشد.

در صورت رسمی شدن این خبر، توستر ایکس باکس سری اس راه یخچال ایکس باکس سری ایکس را دنبال خواهد کرد که این وسیله پیش‌تر در سال 2021 عرضه شد. یخچال مذکور همچنان با قیمتی در حدود 100 دلار (90 پوند) در خرده‌فروشی‌ها موجود است.