توسعه‌دهنده‌ی Astro’s Playroom روی یک بازی موبایل کار می‌کند


یک فهرست نیازمندی جدید مشخص کرده که استودیوی Team Asobi، توسعه‌دهنده‌ی عناوین Astro’s Playroom و Astro bot، مشغول کار بر روی یک بازی موبایلی با استودیویی خارجی است.

سونی بارها اعلام کرده که به دنبال گسترش حضور خود در بازار بازی‌های موبایلی و آوردن فرنچایزهای محبوب مختلف خود به دسته‌ای جدید از مخاطبان است. این طور که به نظر می‌رسد قدم‌های بیشتری در این جهت در حال برداشته شدن هستند و یکی از استودیوهای خود سونی مشغول کار بر روی یک بازی موبایلی است.

استودیوی Team Asobi، توسعه‌دهنده‌ی Astro Bot Rescue Mission و Astro’s Playroom، به نظر می‌رسد که به دنبال یک استودیوی خارجی برای همکاری بر روی یک بازی موبایلی می‌گردد. به تازگی یک موقعیت شغلی جدید در وبسایت این استودیو پست شده که به دنبال یک تهیه‌کننده‌ی بازی موبایل می‌گردد. در توضیحات این موقعیت نوشته شده:

تبلیغات

Team Asobi به دنبال یک تهیه‌کننده‌ی کارکشته و توانا می‌گردد تا با کمک یک استودیوی خارجی از ابتدا تا انتها روی یک بازی موبایلی کار کند.

این احتمال وجود دارد که سونی به دنبال توسعه‌ی یک بازی Astro Bot برای پلتفرم موبایل باشد. فرنچایز Astro Bot برای پلتفرمی مثل موبایل بسیار مناسب بوده و می‌تواند قدم اول محکمی برای سونی در این جهت باشد. با این حال در نهایت باید منتظر ماند و دید.

البته باید خاطرنشان شد که استودیوی Team Asobi در حال حاضر مشغول کار بر روی یک بازی جدید پلی استیشن 5 است که به گفته‌ی آن‌ها جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌ی این استودیو تا به امروز است.


منبع: https://gamefa.com/896410/astros-playroom-developer-to-work-on-a-mobile-game-with-an-external-partner-as-per-job-ad/