توسعه‌ی یک اثر جدید علمی-تخیلی توسط خالقان Stranger Things

منبع: Comingsoon

MasterVampire


منبع: https://gamefa.com/931409/new-stranger-things-developers-tv-series-the-boroughs/

با اینکه قهرمانان The Boroughs از نوجوانان Stranger Things چندین پیراهن بیشتر پاره کرده‌اند؛ اما آن‌ها شخصیت‌هایی بی‌نهایت دوست‌داشتنی‌اند و ما نمی‌توانیم صبر کنیم تا شما با آن‌ها در این ماجراجویی ترسناک، تأثیرگذار و گاهاً خنده‌دار همراه شوید.

تبلیغات

سریال The Boroughs روایتگر داستان مردمان یک دهکده در صحرای نیومکزیکو خواهند بود که باید با یکدیگر متحد شوند تا از یک تهدید فرازمینی جلوگیری کنند؛ این بیگانگان تنها یک چیز می‌خواهند و آن زمان است.

برادران دافر از همکاری با ادیس و میتوز بسیار هیجان‌زده هستند و در مورد آن می‌گویند:

بنا بر گزارش‌های منتشر شده خالقان سریال پرطرفدار Stranger Things، یعنی مت و راس دافر بر روی یک اثر جدید در ژانر درام علمی-تخیلی برای سرویس نتفلیکس کار می‌کنند.

هنوز جزئیات بیشتری از سریال The Boroughs منتشر نشده است.

ما از طرفداران پروپاقرص قلم جف و ویل هستیم و وقتی آن‌ها ایده‌ی سریال The Boroughs را برای ما شرح دادند؛ ما همان لحظه متوجه شدیم که آن‌ها باری دیگر با دست پر بازگشته‌اند و ما با یک ایده‌ی خارق‌العاده و استثنایی مواجه هستیم.

این سریال که The Boroughs (دهکده‌ها) نام دارد بر اساس ایده‌ای از جفری ادیس و ویل متیوز که پیشتر با کار بر روی سریال Dark Crystal: Age of Resistance (بلور تاریک: عصر مقاومت) شناخته می‌شوند، در حال توسعه است. همچنین جفری ادیس و ویل متیوز در نقش شورانر نیز روند این سریال را هدایت می‌کنند.