تیزری از آپدیت بزرگ بعدی The Sims 4 منتشر شد

اگر هنوز موفق به تجربۀ The Sims 4 نشده‌اید، در حال حاضر این بازی برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد (که دارندگان کنسول‌های نسل نهمی هم به نسخه‌های نسل هشتمی دسترسی دارند). همان‌طور که اشاره شد، این عنوان به‌تازگی رایگان شده است، لذا هیچ هزینه‌ای برایتان نخواهد داشت.

عده‌ای از طرفداران این فرنچایز امیدوارند که آپدیت بعدی برداشتی تازه از یکی از بسته‌های الحاقی گذشتۀ این فرنچایز باشد. یکی از پیشنهادات آن‌ها بستۀ الحاقی Generations است. اگر به خاطر داشته باشید، بستۀ گسترش‌دهنده‌ای به نام Generations برای The Sims 3 منتشر شد که مراحل زندگی بیشتری، از خردسالی تا بزرگسالی، را در بر می‌گرفت. توسعه‌دهندگان شاید در این آپدیت نگاهی دوباره به این بستۀ الحاقی داشته باشند، اما باید منتظر ماند تا جزئیات کامل‌تری از آن منتشر شود.

طبق تیزر منتشرشده، در 31 ژانویه 2023 (11 بهمن 1401) استریمی زنده برای این آپدیت برگزار خواهد شد. اما این موضوع باعث نشده است که طرفداران گمانه‌زنی‌های دربارۀ جزئیات این آپدیت نداشته باشند. می‌دانیم که امسال تغییراتی با تمرکز روی بچه‌ها انجام شده است. به نظر می‌رسد که بچه‌های The Sims 4 قرار است مرحلۀ جدیدی از زندگی را دریافت کنند که همان نوزادی است. این شاید محوریت اصلی آپدیت بعدی بازی باشد، اما احتمالاً موارد دیگری را نیز شاهد خواهیم بود.

در ادامه می‌توانید تیزر آپدیت بعدی The Sims 4 را دانلود یا تماشا کنید:

تیزر مذکور اعلامیه‌ای برای یک آپدیت بزرگ، دو کیت منحصربه‌فرد، یک بستۀ گسترش‌دهنده و اطلاعیۀ استریم زنده را شامل می‌شد.

The Sims یکی از فرنچایزهای بزرگ این صنعت است و آخرین بازی این سری The Sims 4 نام دارد. هرچند، به‌تازگی این بازی به عنوانی رایگان تبدیل شده است. به‌دنبال این قضیه، بازیکنان بیشتری می‌توانند به تجربۀ این اثر بپردازند. علاوه بر آن، با این‌که می‌دانیم پروژۀ دیگری برای این آی‌پی در حال توسعه است، ظاهراً باعث نشده است که کم‌کاری‌ای را در انتشار آپدیت‌ها شاهد باشیم. در واقع، امروز تیزری منتشر شده است که اشاره به یک آپدیت بزرگ جدید دارد.

تبلیغات

به‌تازگی تیزری از آپدیت بعدی بازی The Sims 4 انتشار یافته است و به‌زودی در یک استریم زنده اطلاعات بیشتری نیز از آن در دسترس قرار خواهد گرفت.

تبلیغات
امیر حسین勇者ヒアキマル


منبع: https://gamefa.com/903116/%D8%AA%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C-the-sims-4-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/