تیزری از Mortal Kombat 1 ممکن است شرور اصلی را فاش کرده باشد

خب ما قبلا تایید کرده‌ایم که شانگ تسونگ در این بازی حضور دارد؛ با این حال، افراد شرور دیگری نیز خواهیم داشت؛ ولی قطعا شانگ تسونگ یکی از بزرگ‌ترین‌ها است.

شخصیت اوناگا در Mortal Kombat کیست؟

این شخصیت قبل از شائو کان (Shao Kahn) به عنوان فرمانروای مرده دنیای بیرون به تصویر کشیده شده است، قدرت رزمی باورنکردنی‌ای دارد و می‌تواند مردگان را زنده کند. با تمام این تعاریف و با داشتن نامی همچون «پادشاه اژدها»، جای تعجب ندارد که چرا بازیکنان تا این اندازه امیدوارند تا او را در Mortal Kombat 1 ملاقات کنند.

تیزری از Mortal Kombat 1 ممکن است شرور اصلی را فاش کرده باشد "تیزری از Mortal Kombat 1 ممکن است شرور اصلی را فاش کرده باشد"
تبلیغات

منبع: Comic Book


منبع: https://gamefa.com/952031/%D8%AA%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-mortal-kombat-1-%D9%85%D9%85%DA%A9%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D9%81%D8%A7%D8%B4-%DA%A9%D8%B1/

اد بون (Ed Boon)، کارگردان بازی، در مصاحبه‌ای که با کمپانی برادران وارنر داشته، به این نکته اشاره کرده است که «شانگ تسونگ قطعا یک شرور در Mortal Kombat 1 به شمار می‌رود، اما او تنها شرور نیست». بون پس از اندکی تفکر در پاسخ به این سوال که شرور اصلی Mortal Kombat 1 چه کسی است، گفت:

در پایان می‌توان گفت هر آنچه که بیان شد حدس و گمانی بیش نیست، تا اینکه اطلاعات بیشتری از فهرست کامل شخصیت‌ها و جزئیات داستانی بشنویم.

اگرچه اوناگا را نمی‌توان به عنوان یک شخصیت قابل بازی در لیست اخیر پیدا کرد، اما بازیکنان، قبلاً و در تست استرس با نام او مواجه شده‌اند. هنگامی که دو خدای آتش، لیو کانگ (Fire God Liu Kang) در برابر یکدیگر قرار می‌گیرند، یکی از آن‌ها در مورد خط زمانی شخص مقابل و اینکه آیا اوناگا در آن وجود دارد یا خیر می‌پرسد؛ سپس لیو کانگی که مورد پرسش قرار گرفته با بیان عبارت «وجود دارد؟ او بر آن حکومت می‌کند» به این سوال پاسخ می‌دهد.

اوناگا در طی سالیان و در بیش از یک بازی از فرانچایز Mortal Kombat مورد اشاره قرار گرفته است. نام او به تازگی در Mortal Kombat X و Mortal Kombat 11 به چشم خورده، اما هرگز شاهد حضور او نبودیم و تنها اشاراتی به او وجود داشت؛ حال ممکن است این بار واقعاً او را در بازی ملاقات کنیم.

آیا شانگ تسونگ می‌تواند شرور اصلی بازی Mortal Kombat 1 باشد؟

عنوان مورد انتظار Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) منتشر خواهد شد و تا آن زمان فرصت داریم که شاهد دریافت اطلاعات بیشتری درباره بازگشت احتمالی اوناگا در این بازی باشیم.

البته این احتمال نیز وجود دارد که ارجاعات به اوناگا، تنها اشاره‌ای به تاریخچه این شخصیت در بازی‌های Mortal Kombat داشته باشند و شرور اصلی دیگری انتظار ما را بکشد؛ با این وجود، بیایید مواردی که احتمال حضور این کاراکتر در بازی را پررنگ می‌کنند با هم مرور کنیم:

تیزر مربوط به شخصیت اوناگا در بازی Mortal Kombat 1:

بازیکنان Mortal Kombat 1 ممکن است در همان روز اول از تست استرس این بازی، متوجه شده باشند که شخصیت شرور اصلی در این عنوان کیست.

اولین حضور پادشاه اژدها، در بازی Mortal Kombat: Deception و به عنوان باس اصلی بود؛ بعدها در Mortal Kombat: Armageddon به عنوان یک شخصیت قابل بازی حضور یافت؛ اما از آن زمان تاکنون، همه چیز در جبهه او ساکت بوده است.

شانگ تسونگ برای هر کسی که می‌خواهد شرور اصلی بازی‌های Mortal Kombat را پیش‌بینی کند، انتخاب واضحی است. او در طول سال‌ها و در بسیاری از بازی‌ها، شخصیت منفی اصلی بوده و در اکثر فیلم‌ها نیز حضور مشابهی داشته است؛ گرچه در انیمیشن‌هایی مانند انیمیشن Mortal Kombat Legends: Snow Blind، طرفداران خوشحال بودند که بالاخره شخص دیگری را به عنوان شخصیت اصلی منفی می‌بینند.

بر اساس تیزری که بازیکنان به اشتراک گذاشته‌اند، یکی از تئوری‌های در حال اجرا می‌گوید که شرور اصلی و احتمالاً باس نهایی بازی – که در آخر مجبور به مبارزه با او خواهید شد – کسی نیست جز اوناگا، پادشاه اژدها (Onaga, the Dragon King).

مدت‌ها است که این کاراکتر از کانون توجهات خارج شده و تنها در بازی‌های اخیر و در ارتباط با شانگ تسونگ (Shang Tsung) به عنوان یک شرور بزرگ به او اشاره می‌شود؛ حالا اما به اندازه کافی دلیل وجود دارد تا بازگشت او را باور کنیم.