تیزر تازه فیلم Haunted Mansion با حضور جرد لتو

فیلم عمارت روح زده (Haunted Mansion) اثری کمدی و ترسناک از دیزنی به شمار می‌رود که قرار است در تابستان امسال به روی پرده سینماها بیاید و به تازگی نیز تیزری برای آن منتشر شده است که سفری خوفناک در داخل خانه‌ای پر از ارواح را به نمایش در می‌آورد.

تیزر تازه منتشر شده برای فیلم «عمارت روح زده» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، جرد لتو را در نقش هت‌باکس گوست نشان می‌دهد. شخصیت روح هت‌باکس شخصیتی نمادین و برجسته شمار می‌رود که اکنون در این اثر تازه خوفناک‌تر نیز به نظر می‌رسد.

تبلیغات

منبع: کولایدر

Dark.Elden-Lord


منبع: https://gamefa.com/953031/haunted-mansion-teaser-jared-leto-hatbox-ghost/

فیلم «عمارت روح زده» قرار است در تاریخ ۲۸ ژوئیه سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۶ مرداد ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

فیلم «عمارت روح زده» اولین اقتباس سینمایی از این سواری از پارک دیزنی نیست و قبلا در سال ۲۰۰۳ میلادی اقتباسی از آن با بازی ادی مورفی ساخته شده بود. با اینکه اطلاعات چندانی درباره داستان و اتفاقات این فیلم در دست نیست اما می‌توان گفت که این فیلم تازه بر محوریت یک مادر و پسر با بازی رزاریو داوسون و چیس دابلیو دیلون است که گروهی از کارشناسان مسائل ماورالطبیعه با بازی اوون ویلسون دنی دویتو، تیفانی هدیش و لیکیت استنفیلد را به خدمت می‌گیرند تا خانه‌شان را از شر موجودات فراطبیعی پاکسازی کنند.

به تازگی تیزری برای فیلم Haunted Mansion منتشر شده که جرد لتو را در نقشی خوفناک و جالب به تصویر می‌کشد.

جیمی لی کرتیس نیز در این اثر سینمایی نقش شخصیت کلاسیک مادام لئوتا را بازی خواهد کرد. سکان کارگردانی فیلم «عمارت روح زده» را جاستین سایمین در دست دارد و فیلم‌‎نامه آن را نیز کتی دیپولد قلم زده است.

با توجه به تریلرهای قبلی و همچنین این تیزر تازه می‌توان گفت که این شخصیت اسرارآمیز و جالب با طراحی منحصربه‌فردش و همچنین صداپیشگی جذاب جرد لتو به یکی از شخصیت‌های شرور ماندگار تبدیل خواهد شد.