تیزر تازه فیلم The Menu منتشر شد

مارک مایلود (Mark Mylod) سکان کارگردانی این فیلم را در دست دارد و ست رایس (Seth Reiss) و ویل تریسی (Will Tracy) نیز فیلم‌نامه این اثر را قلم زده‌اند. فیلم «منو» در تاریخ ۱۸ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۷ آبان ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران می‌شود.

با اینکه در ابتدا همه چی شیک و عادی به نظر می‌رسد اما اسلوویک برای مهمانان رستوران خود شگفتی‌های بسیار جالب‌توجهی را مد نظر دارد. در این تیزر تازه منتشر شده از فیلم «منو» نیز دو مهمان ثروتمند این رستوران با بازی جودیت لایت (Judith Light) و رید برنی (Reed Birney) نشان داده می‌شوند که سعی در ترک آنجا دارند اما کارکنان مانع آن‌ها می‌شوند. این تیزر را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

در فیلم «منو» بازیگران برجسته و بااستعدادی نقش‌آفرینی می‌کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به آنا تیلور جوی (Anya-Taylor Joy) و نیکلاس جوی (Nicholas Hoult) اشاره کرد. آن‌ها نقش زوجی را به تصویر می‌کشند که برای حضور در رستورانی منحصربه‌فرد و ویژه به نام هاثورن به جزیره‌ای سفر می‌کنند. مدیریت این رستوران را نیز سرآشپزی مرموز به نام اسلوویک با بازی ریف فاینز (Ralph Fiennes) در دست دارد.

زمانی زیادی تا اکران فیلم منو (The Menu) روی پرده سینماها باقی نمانده و در همین راستا نیز کمپانی سرچلایت پیکچرز تیزری تازه برای این اثر ترسناک و کمدی تلخ منتشر کرده است.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/883554/the-menu-clip-judith-light-ralph-fiennes/

تبلیغات

از جمله دیگر بازیگران حاضر در فیلم «منو» نیز می‌توان به جنت مک‌کیر (Janet McTeer)، راب یانگ (Rob Yang)، ایمی کارو (Aimee Carrero)، مارک سن کایر (Mark St. Cyr) و پل ادلستاین (Paul Adelstein) اشاره کرد.

به تازگی تیزری از فیلم The Menu با بازی آنا تیلور جوی و نیکلاس هولت منتشر شده که نیم نگاهی از این فیلم را به نمایش می‌گذارد.