تیزر فیلم‌ها و سریال‌های سال ۲۰۲۳ دیزنی پلاس با حضور تام هیدلستون


به تازگی تیزری برای فیلم‌ها و سریال‌های سال ۲۰۲۳ میلادی سرویس آنلاین دیزنی پلاس منتشر شده است.

سرویس آنلاین دیزنی پلاس از زمان شروع به فعالیت خودش توانسته روز به روز محتواهای جذاب و جالبی توجهی را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورد و حالا نیز تیزری برای آثار خودش در سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر کرده است.

در این تیزر تازه منتشر شده که با صداپیشگی تام هیدلستون است، اولین نیم نگاه از فصل دوم سریال لوکی (Loki)، سریال آسوکا (Ahsoka) و دیگر فیلم‌ها، انیمیشن‌ها و سریال‌های آینده دیزنی به نمایش در آمده است. در ادامه می‌توانید این تیزر را مشاهده یا دانلود کنید.

این تیزر نشان می‌دهد که سال آینده میلادی قرار است سریال‌ها و فیلم‌هایی از دنیای سینمایی مارول، از دنیای جنگ ستارگان و همچنین انیمیشن‌هایی از خود دیزنی و همچنین استودیو پیکسار روی این سرویس آنلاین پخش شوند.

تبلیغات

علاوه بر صحنه‌هایی از فصل دوم سریال «لوکی» و سریال «آسوکا»، صحنه‌هایی از فصل سوم سریال مندلورین (The Mandalorian) و سریال تهاجم مخفی (Secret Invasion) نیز دیده می‌شود. این تیزر همچنین به معرفی سریال‌های اوریجینالی همچون سریال چینی متولد آمریکا (American Born Chinese)، انیمیشن برد و باخت (Win or Lose) از پیکسار و نسخه لایو اکشن پیتر پن و وندی (Peter Pan and Wendy) می‌پردازد.

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، در سال آینده میلادی قرار است سریال‌ها و فیلم‌های بیشتری نیز از سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به سریال آیرون‌هارت (Ironheart)، سریال اکو (Echo)، سریال آگاتا: انجمن آشوب (Agatha: Coven of Chaos) و فصل دوم سریال انیمیشنی چه می‌شود اگر (What If) اشاره کرد. در حال حاضر تاریخ پخش این سریال‌ها به صورت رسمی مشخص نشده‌اند.

منبع: اسکرین رنت


منبع: https://gamefa.com/896824/disney-plus-2023-trailer/