تیزر قسمت سوم The Last of Us منتشر شد

در قسمت سوم از این سریال جدید و پرهزینه شبکه HBO شاهد حضور 2 شخصیت جدید خواهیم بود. بیل و فرانک که نیل دراکمن و کریگ مازن حساب ویژه‌ای بر روی شخصیت‌پردازی آن‌ها باز کرده‌اند و جوئل و الی را با وقایع غیرقابل پیش‌بینی جذابی مواجه خواهند کرد.

تبلیغات

در تازه‌ترین تیزر منتشر شده از قسمت سوم The Last of Us شاهد اشاره به شخصیت‌های جدیدی همچون بیل و فرانک هستیم.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/908286/new-the-last-of-us-clip-teases-bill-and-franks-backstory/

عنوان The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) برخلاف باقی آثار ژانر پسا-آخرالزمانی، توجه ویژه‌ای بر روی شخصیت‌ها و سرگذشت آن‌ها به خرج می‌دهد که باعث شده تا شاهد شخصیت‌پردازی‌های تماشایی و فراموش نشدنی‌ای از سوی این فرنچایز باشیم. این مسئله خوشبختانه در قبال اقتباس تلویزیونی‌اش نیز صدق کرده و در 2 قسمت منتشر شده شاهد پرداخت عمیقی به شخصیت‌ها بوده‌ایم.

سریال The Last of Us که به عنوان بهترین اقتباس از بازی‌هایی ویدیویی شناخته می‌شود، شروع موفقی را در تلویزیون به ثبت رسانده و باعث شده تا تنها پس از پخش 2 قسمت، شاهد تمدید آن برای فصل دوم باشیم. سریالی که حول محور نابودی دنیا به دست قارچی بسیار خطرناک جریان داشته و جوئل و الی با هنرنمایی پدرو پاسکال و بلا رمزی در این دنیای نابود شده رابطه پدر و دختری تاثیرگذاری را تجربه می‌کنند.

با توجه به این که تا 2 روز آینده می‌توانیم شاهد پخش قسمت سوم این مجموعه تلویزیونی باشیم، شبکه HBO تیزر جدیدی از این قسمت را منتشر کرده که بر روی بیل و فرانک با هنرنمایی نیک آفرمن و ماری بارتلت تمرکز خواهد شد. در ادامه می‌توانید این تیزر را مشاهده نمایید: