تیم توسعه‌ی Hades 2 به پرسش بزرگ طرفداران پاسخ داد

برخی فکر کردند که او می‌تواند پروتاگونیست بازی اول یعنی Zagreus باشد. برخی هم با توجه به روایت تریلر این حدس را زدند که این شخصیت Chronos، آنتاگونیست بازی اول، خواهد بود. حال خود Supergiant Games به پرسش طرفداران پاسخ داده و گفته که این مرد کسی نیست جز خود Hades، خدای مردگان. در واقع حتی فهرست صداپیشگان این بازی در یوتیوب هم این مسئله را تایید می‌کرد.

تعجبی ندارد که طرفداران دوست دارند تا همه چیز را در مورد این بازی بمانند. این مهم شامل جزئیات تریلر معرفی بازی و برخی از موارد نامعلوم آن هم می‌شود. خصوصا نمای آخر این تریلر که مردی مرموز را اسیر در زنجیرهایی نشان می‌داد. با توجه به اینکه این دنباله قرار است شامل یک پروتاگونیست جدید باشد، برای بسیاری این سوال پیش آمد که این مرد دقیقا چه کسی است.

قرار است در بازی Hades 2 شاهد تفاوت‌های بزرگی نسبت به بازی اول باشیم. پروتاگونیست جدید یکی از این تفاوت‌ها است و دیگر تفاوت هم خود Chronos است که برخلاف Hades نه یک خدا، بلکه یک تایتان است. مسئله‌ی بزرگی دیگر آموزش دیدن Melinoë، پروتاگونیست بازی، توسط Hectate است. Hectate در اساطیر یونانی مادر جادوگری است. او در تریلر با Melinoë زیاد دیده می‌شود و این مهم احتمالا به معنای استفاده‌ی زیاد Melinoë از جادو در نبردها است.

بازی Hades 2 قرار است در تاریخ نامعلومی برای PC و کنسول‌ها عرضه شود. با این حال نسخه‌ی Early Access بازی زودتر از کنسول‌ها روی استیم و فروشگاه Epic Games در دسترس قرار خواهد گرفت.


منبع: https://gamefa.com/898094/hades-2-team-answers-big-fan-question/تبلیغات

سورپرایزهای زیادی در رویداد The Game Awards امسال وجود داشتند که طرفداران بازی‌های ویدیویی را غافلگیر کردند. چندین بازی در این رویداد معرفی شدند که کسی انتظارشان را نداشت. یکی از این بازی‌ها Hades 2، دنباله‌ی اثر تحسین‌شده‌ی Supergiant Games، بود که با انتشار تریلری معرفی شد. بازی اصلی یکی از نامزدان بازی اصلی در رویداد سال گذشته و یکی از بهترین آثار اکشن در طی سال‌های اخیر بود. طبعا بسیاری خواهان یک دنباله برای این بازی خواهند بود و به نظر می‌رسد که Supergiant Games هم از این بابت آگاه است.

در پایان تریلر معرفی بازی Hades 2 شاهد نمایش مردی به زنجیر کشیده بودیم. حال برای بسیاری از طرفداران سوالاتی در مورد هویت این مرد پیش آمده است.