تیم پورت God of War به PC روی یک بازی سرویس‌محور پرچم‌دار سونی کار می‌کند

به احتمال زیاد، سونی کار روی پورت PC بازی God of War Ragnarok را آغاز کرده است و احتمالاً طرفداران رایانه‌های شخصی نباید مدت زمان زیادی را صبر کنند. البته پتشیبانی هر چه بیشتر از نسخۀ رایانۀ شخصی God of War 2018 نیز می‌تواند بخشی از این برنامه باشد. استودیوی جت‌پک که به عنوان یک «تیم کوچک و سریع» شناخته می‌شود، در حال حاضر برای کار روی یک بازی سرویس‌محور، برنامه‌نویس استخدام می‌کند. طبق آگهی شغلی منتشر شده، به نظر می‌رسد که این بازی سرویس‌محور مربوط به یک IP پرچم‌دار و پرطرفدارِ سونی می‌شود.

پلی استیشن در حال حاضر تنها یک بازی سرویس‌محور (MLB The Show 2022) دارد، اما قبلاً به طور رسمی اعلام کرده است که تا مارس 2026، دوازده اثر سرویس‌محور را راهی بازار خواهد کرد.

استودیوی جت‌پک قبلاً روی پورت پلی استیشن 4 بازی Orcs Must Die و پشتیبانی از نسخۀ PC عنوان Dark Souls نیز کار کرده است. آن‌ها اخیراً پورت رایانه‌های شخصی God of War 2018 را منتشر کرده‌اند.


منبع: https://gamefa.com/872607/god-of-wars-pc-port-studio-says-its-working-with-sony-on-a-flagship-live-service-game/

استودیوی جت‌پک اینتراکتیو (Jetpack Interactive) اعلام کرد که علاوه بر کار روی یک بازی سرویس‌محور پرچم‌دار سونی، روی سری God of War نیز کار می‌کند.

تبلیغات