ثبت‌نام برای شرکت در استرس تست بازی Mortal Kombat 1 آغاز شد

البته اگر نمی‌دانید Stress Test یا Torture Test چیست، در واقع در دنیای کامپیوتر این عبارت به آزمایش‌هایی اطلاق می‌شود که در آن‌ها حداکثر میزان ظرفیت و قابلیت یک سیستم، مورد سنجش قرار می‌گیرد. برادران وارنر نیز اعلام کرده است که رویداد یاد شده، یک بتا نیست و هدفِ برگزاری آن، سنجش زیرساخت‌های Mortal Kombat 1 و تشخیص ایرادات احتمالی در آن‌ها تا قبل از روزِ عرضهِ رسمی است. ضمناً استرس تست آینده، هیچگونه ارتباطی با بتای پیش‌خرید بازی ندارد.

Mortal Kombat 1 در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ (۱۹ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که طبق اعلام رسمی، اولین تریلر از گیم‌پلی این عنوان در رویداد Summer Game Fest 2023 به نمایش درخواهد آمد.

تبلیغات

منبع: Insider-Gaming


منبع: https://gamefa.com/942868/mortal-kombat-1-online-stress-test-registrations-are-open/

استودیو ندررلم (NetherRealm) به منظور اطمینان از عملکرد فنی صحیح Mortal Kombat 1، از علاقه‌مندان برای شرکت در استرس تست آنلاین، دعوت به‌عمل می‌آورد.

طبق اعلامیه منتشر شده در وب‌سایت رسمی برادران وارنر (.Warner Bros)، افرادی که تمایل دارند در توسعه عنوان Mortal Kombat 1 نقشی موثر داشته باشند، از هم‌اکنون می‌توانند برای شرکت در استرس تستِ آنلاین این بازی نام‌نویسی کنند. لازم به ذکر است که تنها بازی‌بازان مناطق آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، برزیل و اروپا که صاحب پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ هستند، می‌توانند در این رویداد شرکت داشته باشند.