جاناتان میجرز از دلیل ایفای نقش کانگ فاتح می‌گوید

کانگ در دنیای سینمایی مارول جهان مختص به خودش را دارد. قصد هیچ اسپویلی را ندارم ولی نسخه‌های بسیار زیادی از او در MCU وجود دارد. به سبب حضور افرادی که از بینش کافی برخودار هستند، از این شخصیت و فرنچایز به بهترین شکل ممکن استفاده خواهد شد. باعث افتخار من است که چنین نقشی را ایفا نمایم و برای کارهایی که در ادامه انجام خواهم داد، بسیار هیجان‌زده هستم. ایفای نقش شحصیت کانگ فاتح به خودی خود یک حرفه محسوب می‌شود. حضور او به زیبایی صورت خواهد گرفت و من عاشق ایفای نقش کانگ می‌باشم.

با توجه به وقایعی که توسط تانوس در 3 فاز نخست دنیای سینمایی مارول رقم خورده است، انتظارات از حضور کانگ فاتح بسیار بالا بوده و باید دید که چه خطرات و وقایعی توسط او در جهان‌های موازی به وقوع خواهد پیوست.

فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania که نخستین حضور جدی کانگ فاتح را به تصویر می‌کشد، در تاریخ 17 فوریه 2023 (28 بهمن) در سینما اکران خواهد شد.

جاناتان میجرز (Jonathan Majors) پس از حضور در آثاری همچون Lovecraft Country و The Harder They Fall مشغول ایفای نقش در پروژه‌های بزرگی از سینمایی هالیوود می‌باشد که شناخته شده‌ترین آن‌ها حضور در دنیای سینمایی مارول و به تصویر کشیدن شخصیت شرور کانگ فاتح می‌باشد.

او نخستین‌بار در سال 2021 و سریال Loki به عنوان نسخه‌ای صلح‌طلب از شخصیت کانگ تحت عنوان “کسی که باقی می‌ماند” حضور یافت. با این حال پس از کشته شدن وی و شکستن خط‌های زمانی، نسخه‌های شرور او در جهان‌های موازی آزاد شده و زمینه‌ساز جنگی بزرگ خواهد شد که در فیلم Avengers: The Kang Dynasty و در تاریخ 2 مه 2025 (12 اردیبهشت 1404) به تصویر کشیده می‌شود.

تبلیغات

منبع: مووی‌وب


منبع: https://gamefa.com/888577/jonathan-majors-reveals-the-main-reason-he-wanted-to-play-kang-the-conqueror-in-the-mcu/

جاناتان میجرز به عنوان شخصیت شرور بزرگ بعدی دنیای سینمایی مارول در قامت کانگ فاتح ظاهر خواهد شد که زمینه‌ساز جریان‌هایی جدید و هیجان‌انگیز می‌شود.

با این حال به زودی او را در پروژه سینمایی Ant-Man and the Wasp: Quantumania مشاهده خواهیم کرد که به رویارویی با مرد مورچه‌ای پرداخته و وقایعی غیرقابل انتظار را رقم می‌زند. حال نیز او به تازگی در مصاحبه با خبرگزاری هالیوود ریپورتر به صحبت درباره کانگ فاتح پرداخته و دلیل ایفای چنین نقشی را فاش کرده است.