جدول فروش بریتانیا؛ God of War Ragnarok صدرنشین باقی ماند

اکثر رتبه‌های این هفته نسبت به هفته‌ی گذشته بدون تغییر باقی ماندند. از جمله بازی FIFA 23 که علی رغم افت فروشی 49 درصدی توانست رتبه‌ی دوم را حفظ کند. در مجموع شاهد هفته‌ی بسیار آرامی در بازار فیزیکی بودیم و بدون عرضه‌ی هیچ بازی جدیدی قابل توجه‌ای این هفته نسبت به هفته‌ی گذشته شاهد 47 درصد افت فروشی کلی بودیم. هفته‌ی گذشته هم نسبت به هفته‌ی قبل از آن فروش کلی بازی‌ها 52 درصد افت کرده بود.

بازی God of War Ragnarok در اولین هفته‌ی سال 2023 توانست صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا را حفظ کند. ساخته‌ی سونی و سانتا مونیکا سال گذشته را با صدرنشینی به پایان رساند و علی رغم افت فروشی 36 درصدی توانسته سال جدید را هم قدرتمند آغاز کند.

شما می‌توانید در ادامه فهرست کامل ۱۰ بازی پرفروش این هفته در بریتانیا را مشاهده کنید:

رتبه نام بازی
۱. God of War Ragnarok
۲. FIFA 23
۳. Call of Duty: Modern Warfare 2
۴. Mario Kart 8: Deluxe
۵. Pokémon Violet
۶. Nintendo Switch Sports
۷. Pokémon Scarlet
۸. Animal Crossing: New Horizons
۹. Minecraft (Switch)
۱۰. New Super Mario Bros U Deluxe
تبلیغات

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902614/god-of-war-ragnarok-stays-at-the-top-uk-boxed-charts/

در هفته‌ای که شاهد اتفاق خیلی خاصی نبودیم، بازی God of War Ragnarok برای دومین هفته‌ی متوالی صدر جدول فروش بازی‌های فیزیکی را تصاحب کرد.

در واقع تنها بازی جدیدی که این هفته به فهرست 10 برتر اضافه شد بازی New Super Mario Bros U Deluxe بود که جایگاه Sonic Frontiers در رتبه‌ی دهم را کسب کرد. هم‌چنین بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare 2 و Mario Kart 8: Deluxe جای خود را در رتبه‌ی سوم و چهارم عوض کردند. در سالی که گذشت شاهد افت کلی 6 درصدی فروش بازی‌ها و 29 درصدی فروش کنسول‌ها در بریتانیا بودیم.