جدیدترین تریلر فیلم Shazam! Fury of the Gods منتشر شد

فیلم Shazam! Fury of the Gods در تاریخ ۱۷ مارس (26 اسفند) راهی سینماها می‌شود.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/907783/%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%84%D8%B1-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-shazam-fury-of-the-gods-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF/در این فیلم، بیلی یاد می‌گیرد به خانواده‌اش اعتماد کند و قبل از مبارزه آخر با هفت گناه کبیره، قدرتش را با خانواده‌اش شریک می‌شود. همانطور که تریلر فیلم نشان می‌دهد، وقایع فیلم یک سال بعد از فیلم اصلی را نشان می‌دهند و بیلی هنوز در تلاش است میان زندگی معمولی و وظایف ابرقهرمانی‌اش تعادل برقرار کند و حتی لیدر خانواده ابرقهرمانی‌اش شده است.

استودیو دی‌سی جدیدترین تریلر فیلم Shazam! Fury of the Gods به کارگردانی دیوید سندبرگ را منتشر کرده است.

فیلم Shazam! Fury of the Gods دنباله مورد انتظار فیلم شزم (۲۰۱۹) است. زکری لی‌وای و اشر آنجل بازیگران بزرگسالی و نوجوانی شزم هستند. در این سری، بیلی بتسون توسط شزم انتخاب شده تا قدرت خدایان و قهرمانان قدیمی را با خود همراه داشته باشد. او وقتی اسم جادویی شزم را می‌برد، تبدیل به شزم بزرگ می‌شود که جنگجوی دارنده دانش سلیمان، قدرت هرکول، توان اطلس، قدرت زئوس و شجاعت آشیل و سرعت مرکری است.

تریلر جدید فیلم، تبهکاران این سری را نشان می‌دهد؛ دختران اطلس با بازی لوسی لیو، هلن میرن و ریچل زگلر. این سه از دست بچه‌هایی که از قدرت پدرشان سوءاستفاده می‌کنند عصبانی هستند و با خانواده شزم درگیر می‌شوند.

تبلیغات