جزئیات بیشتری از آپدیت The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شد


به تازگی ویژگی‌های جدیدی برای آپدیت نسل بعدی بازی The Witcher 3: Wild Hunt تایید شده‌اند. در این میان شاهد ویژگی‌های کارآمدی مثل مینی-مپ متغیر، زوایای دوربین جدید و یک راه جدید برای فعال کردن Signها هستیم.

روز گذشته سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) بسیاری از ویژگی‌های آپدیت نسل نهمی بازی The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition را مشخص کرد. این آپدیت قرار است شامل Ray Tracing با تنظیمات 4K/30 FPS و یک حالت Performance با نرخ فریم 60 روی ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن 5 باشد. با این حال علاوه بر قابلیت ذخیره‌سازی ابری، پیشرفت میان پلتفرمی هم قرار است بخشی از این آپدیت باشد. این ویژگی به بازیکنان اجازه خواهد داد تا فایل ذخیره‌ی خود را بین PC و کنسول‌های نسل نهمی منتقل کنند.

هم‌چنین شاهد راه جدیدی برای استفاده از Signهای گرالت هستیم. به جای استفاده از دکمه‌ی L1 یا LB برای تغییر Signها، می‌توانید این دکمه را نگه دارید تا چرخه‌ی کامل Signها را مشاهده کرده و سپس با فشردن یک دکمه‌ی مربوط، Sign مورد نظر خود را انتخاب کنید. نقشه‌ی بازی هم قرار است فیلترهای جدیدی را دریافت کند تا خواندن آن آسان‌تر شود. یک مینی-مپ متغیر هم به بازی اضافه شده تا به هنگام مبارزه یا گشت و گذار شاهد ناپدید شدن اهداف ماموریت‌ها باشیم.

تبلیغات

ویژگی‌های Accessibility جدیدی هم در این آپدیت در نظر گرفته شده‌اند. برای مثال می‌توانید استیک سمت چپ را مستقیما برای دویدن برنامه‌ریزی کنید و دیگر نیازی به فشردن یک دکمه‌ی دیگر برای دویدن نیست. یک زاویه‌ی دوربین جدید هم برای بازی در نظر گرفته شده که قرار است زوایای سینمایی‌تری را در اختیار بازیکنان قرار دهد.

آپدیت نسل نهمی بازی The Witcher 3: Wild Hunt در تاریخ 23 آذر 1401 (14 دسامبر 2022) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر گیم‌پلی این آپدیت را از طریق این لینک مشاهده کنید.


منبع: https://gamefa.com/889311/the-witcher-3-wild-hunt-cross-progression-dynamic-mini-map-new-camera-angle-and-more-revealed/