جزئیات بیشتری از Star Wars Jedi: Survivor منتشر شد

برای مثال جهان‌های بازی بسیار بزرگ‌تر هستند و سیاره‌ی جدید Koboh قرار است شامل طیف وسیعی از مکان‌های مختلف برای گشت و گذار و یافتن اسرار باشد. این بازی جهان باز نیست، اما شما NPCهای زیادی را ملاقات خواهید کرد که به شما ماموریت‌های جانبی خواهند داد. Rambler’s Reacch، شهر اصلی در Koboh، نیز بسیار جذاب است. این شهر دائما در حال تکامل خواهد بود. شما می‌توانید شخصیت‌های مختلفی را استخدام کنید که شهر را تغییر خواهند داد و می‌توانید به آن بازگردید و تغییرات را مشاهده کنید.

پیش‌نمایش‌ها و نظرات متعددی در مورد گیم‌پلی Star Wars Jedi: Survivor در حال انتشار هستند و نشریات مثل Fextralife سه ساعت این بازی را تا کنون تجربه کرده‌اند. این دنباله قرار است در جریان ماه جاری میلادی منتشر شود و این طور که به نظر می‌رسد قرار است شاهد بازی بسیار پر و پیمان‌تری نسبت به بازی اول باشیم.

در دمویی که توسط Respawn Entertainment در اختیار نشریه‌های مطبوعاتی قرار گرفته سه تا از پنج Lightsaber Stance در دسترس و قابل امتحان بودند. قدرت‌های Force جدید مثل Force Confusion دشمنان را به صورت موقت یار خود خواهند کرد.

در کنار Jedi Chamberها شما هم‌چنین می‌توانید با پدیده‌ای مثل Force Tearها مواجه شوید. این Force Tearها Cal را به مکان کاملا متفاوتی تله‌پورت می‌کنند و در خود یک چالش پلتفرمینگ دارند. تکمیل کردن این چالش‌ها به شما یک Skill Point خواهد داد، اما باید برای پیدا کردن این Force Tearها آماده‌ی گشت و گذار باشید.

بازی Star Wars Jedi: Survivor در تاریخ ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۲۸ آوریل ۲۰۲۳) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

KENOBI


منبع: https://gamefa.com/925767/star-wars-jedi-survivor-ramblers-reach-force-tears-cosmetics-and-more-detailed/تبلیغات

دنباله‌ی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order قرار است محتوای بسیار بیشتری را در خود داشته باشد. استودیوی Respawn Entertainment به تازگی اطلاعات بیشتری را در مورد آن به اشتراک گذاشته است.

در نهایت هم جزئیاتی در مورد گزینه‌های ظاهری برای Cal و BD-1 در دسترس قرار گرفته است. ربات BD-1 می‌توانید ظاهر سر و فریم خود را تغییر دهد و Cal هم می‌تواند علاوه بر لباس‌ها، مدل مو و ریش خود را هم عوض کند. در مجموع گزینه‌های شخصی‌سازی نسبت به بازی اصلی حسابی گسترش یافته‌اند.