جزئیات جدیدی از گیم‌پلی Crash Wumpa League لو رفت

تبلیغات

به نظر می‌رسد که اکتیویژن (Activision) اخیراً به معرفی بازی جدید Crash Bandicoot در مراسم امسال The Game Awards اشاراتی داشته است.


منبع: https://gamefa.com/888191/%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%DB%8C%D9%85%D9%BE%D9%84%DB%8C-crash-wumpa-league-%D9%84%D9%88-%D8%B1/

همچنین، موارد شخصی‌سازی چون پوسته‌ها و گلایدرها در ویدیو قابل مشاهده هستند، در حالی که ظاهراً این آیتم‌ها قابل ارتقا نیز هستند. رابرتسون متذکر می‌شود که بازی «چندین سال» در حال توسعه بوده است و برنامه داشتند که آن را یک سال پس از انتشار Crash Bandicoot 4 عرضه کنند، اما ظاهراً مشکلاتی باعث تغییر برنامه‌ها شده است. طبق گزارشات، به دلیل تغییر جهت تمرکز تیم تویز فور باب به سمت پشتیبانی در ساخت Call of Duty، وقفه‌ای در برنامه‌های Crash Wumpa League ایجاد شد، ولی وضعیت فعلی این پروژه نامشخص است.

ظاهراً ویدیوی مراحل بسیار ابتدایی توسعه نشان می‌دهند که شخصیت‌ها حرکات مخصوص به خود را خواهند داشت و همگی مجهز به یک گلایدر خواهند بود. گفته می‌شود که مراحل بازی وسیع خواهند بود و می‌توان آزادانه به کندوکاو آن‌ها پرداخت. هر مرحله خطرات محیطی و جلوه‌های یونیک خود را خواهد داشت؛ برای مثال، یکی از آن‌ها بالای زباله‌های سمی قرار دارد و سطوح در حال تغییر زباله‌ها بازیکن را مجبور به رفتن به مکان‌های بالاتر نقشه می‌کند.

تصاویر هنری بازی نیز منتشر شده‌اند که در کنار گیم‌پلی اولیه آن در ویدیوی زیر قابل مشاهده هستند.

تصاویر هنری مراحل ابتدایی توسعه و ویدیوی گیم‌پلی اولیه این عنوان به‌شدت شایعه شده، یعنی Crash Wumpa League، نیز فاش شدند.

این عنوان جدید که طبق شایعات، Crash Wumpa League نام دارد، گمان می‌رود که یک بازی چندنفرۀ رقابتی با شخصیت‌های برگرفته از سری Crash Bandicoot و شخصیت‌های جدید باشد. به نظر می‌رسد که بازی مذکور با موتور Crash Bandicoot 4 توسعه می‌یابد.

مدت زیادی است که شایعات حول ساخت یک بازی آنلاین Crash Bandicoot در فضای مجازی به چشم می‌خورند و گزارشات اشاره دارند که استودیوی تویز فور باب (Toys for Bob) در حال کار روی یک عنوان رقابتی بر اساس مجموعۀ Crash است. یک مورخ بازی‌های ویدیویی به نام لیام رابرتسون (Liam Robertson) در ویدیوی جدید خود، جزئیات احتمالی تازه‌ای از این عنوان منتشر کرده است.