جعفر جکسون بازیگر نقش مایکل جکسون شد

جعفر می‌تواند تجسمی از پسرم باشد. او فرزند جرمین جکسون می‌باشد که نخستین آهنگ خود را در سال 2019 منتشر کرده و خیلی شگفت‌انگیز است که ببینم او میراث خانواده جکسون را به ارث برده است.

تبلیغات

با توجه به بازار داغ ساخت فیلم‌های بیوگرافی حول محور خوانندگان مشهور جهان که تاکنون به زندگی افرادی همچون الویس پریسلی، فردی مرکوری و التون جان پرداخته شده است، ساخت فیلمی حول محور زندگی پر فراز و نشیب مایکل جکسون احساس می‌شد. حال سرانجام کارگردان مشهور هالیوود یعنی آنتوان فوکوآ هدایت ساخت چنین پروژه‌ای را بر عهده گرفته است.

طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده نیز بازیگر نقش اصلی این فیلم بیوگرافی تعیین شده است. جعفر جکسون که به عنوان برادرزاده مایکل جکسون شناخته می‌شود، ایفای نقش در فیلم Michael (مایکل) را بر عهده گرفته تا زندگی پرحاشیه عموی خود را به تصویر بکشد.

جعفر جکسون نیز به مانند باقی اعضای خانواده‌اش علاقه شدیدی به موسیقی داشته و ایفای نقش در فیلم بیوگرافی عمویش، نخستین تجربه بازیگری وی به شمار می‌رود. مسئولیت سنگینی که باید ببینیم او می‌تواند از عهده آن بربیاید یا خیر!

هنوز هیچ تاریخ اکرانی برای فیلم Michael اعلام نشده و تنها می‌دانیم که در زمان نامشخصی از سال 2023، پروسه فیلم‌برداری آن به رهبری آنتوان فوکوآ آغاز خواهد شد.

مادر مایکل جکسون، کاترین جکسون، به حضور جعفر به عنوان نقش اصلی واکنش نشان داده و اعلام کرده که:

منبع: هالیوود ریپورتر


منبع: https://gamefa.com/909581/michael-jacksons-nephew-jaafar-jackson-to-play-him-in-biopic/

جعفر جکسون، برادرزاده ۲۶ ساله مایکل جکسون، ایفای نقش عموی خود در فیلم بیوگرافی‌اش را بر عهده گرفت.

مایکل جکسون فقید را می‌توان به عنوان یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین خوانندگان و هنرمندان مشهور تاریخ دانست که 13 جایزه گرمی را از آن خود کرد که آلبوم‌ها و موسیقی‌های وی رکوردهای بسیاری را بر جای گذاشته است. هنرمندی که در کمال شگفتی در سال 2009 از دنیا رفت و طرفدارانش را با غمی بزرگ روبرو کرد.