جف گلدبلوم به فیلم Wicked پیوست

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/881914/jeff-goldblum-cast-wicked-wizard-of-oz/

به تازگی نیز گزارش شده که بازیگر فیلم‌های پارک ژوراسیک (Jurassic Park) یعنی جف گلدبلوم (Jeff Goldblum) در حال مذاکره برای پیوستن به جمع بازیگران فیلم سینمایی «شرور» است. از جمله دیگر بازیگرانی که قبلا حضورشان در این فیلم تایید شده، می‌توان به سینتیا اریوو (Cynthia Erivo) در نقش الفابا و آریانا گرانده (Ariana Grande) در نقش گلیندا اشاره کرد.

بازیگر سریال بریجرتون (Bridgerton) یعنی جاناتان بیلی (Jonathan Bailey) نیز دیگر بازیگر فیلم «شرور» به شمار می‌رود که نقش شاهزاده فی‌یرو را در این اقتباس سینمایی بازی خواهد کرد. جف گلدبلوم قرار است نقش جادوگر را در فیلم «شرور» ایفا کند.

جف گلدبلوم قرار است در فیلم Wicked نقش‌آفرینی کند، فیلمی اقتباسی که بر اساس داستان‌های جادوگر شهر از است.

فیلم «شرور» قرار است در دو بخش ساخته و سپس اکران شود. بخش اول این فیلم در ماه دسامبر سال ۲۰۲۴ میلادی و بخش دوم آن در ماه دسامبر سال ۲۰۲۵ میلادی روی پرده سینماها می‌آیند.


تبلیغات

نمایش موزیکال «شرور» بر اساس مجموعه کتاب‌هایی نوشته گرگوری مک‌گوایر (Gregory Maguire) ساخته شده و حالا خودش نیز منبع اقتباسی برای فیلم «شرور» است. این فیلم اولین تجربه جان ام چو در ساخت اقتباسی لایو اکشن بر اساس نمایشی موزیکال محسوب می‌شود.

جان ام چو (Jon M. Chu) در حال توسعه اقتباسی سینمایی بر اساس نمایش موزیکال شرور (Wicked) است،‌ نمایشی که خودش بر گرفته شده از داستان‌های جادوگر شهر از (Wizard of Oz) است.