جنگ دنزل واشنگتن با مافیا در جدیدترین تیزر The Equalizer 3

تبلیغات
منبع: https://gamefa.com/962595/%D8%AC%D9%86%DA%AF-%D8%AF%D9%86%D8%B2%D9%84-%D9%88%D8%A7%D8%B4%D9%86%DA%AF%D8%AA%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7%D9%81%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA/

دنزل واشنگتن برای ایفای نقش شخصیت محبوب طرفداران به The Equalizer 3 اثر آنتوان فوکوا بازگشته تا با سری سوم اکشن هیجانی‌اش، آن‌ها را سورپرایز کند.

رابرت مک‌کال برگشته و وقتی پای امنیت عزیزانش به میان باشد، بخشش در کارش نیست.

این فیلم موردانتظار، واشنگتن را به عنوان یک تفنگدار بازنشسته آمریکایی و افسر سابق DIA بازمی‌گرداند که به دنبال صلح است اما سرنوشت تعیین می‌کند که خشونت وسیله‌ای برای رسیدن به این هدف است.

داکوتا فانینگ، دیوید دنمن، سونیا بن عمار، ریمو ژیرون، یوجنیو ماستراندرا، آندریا اسکاردوزیو و سالواتوره روکو دیگر بازیگران فیلم هستند. ونک و فوکوا به ترتیب برای نویسندگی و کارگردانی بازگشتند تا این فرنچایز را به پایان برسانند، اما نه قبل از ارائه یک داستان هیجان‌انگیز و پر از پیچ و خم‌های جذاب، و همچنین چند سکانس اکشن به یاد ماندنی.

The Equalizer یکی از معدود فرنچایزهایی است که با موفقیت از یک سریال تلویزیونی به یک فیلم کامل تبدیل شد. فیلم اصلی توسط ریچارد ونک کاتب اقتباس شده و فوکوا کارگردانی آن را بر عهده داشته است. با واکنش شگفت‌انگیز به فیلم اول، Equalizer 2 در سال ۲۰۱۸ ساخته شد و اکنون فرنچایز سوم و آخرین سری از آن آماده اکران است. در حالی که دو فیلم اول در ماساچوست جریان دارند، قسمت پایانی برای فینال رابرت مک‌کال بین‌المللی است.

تیزر جدیدی که توسط سونی منتشر شده است، مک کال را به امید فرار از گذشته بی رحمانه خود به جنوب ایتالیا می‌برد. هنگامی که او با یک مادر جوان و دخترش دوست می‌شود و به نوعی آرامش می‌یابد، متوجه می‌شود که دوستان جدیدش در معرض تهدید مافیای محلی قرار دارند و برای نجات آنها جنگی را آغاز می‌کند.

در طول فرنچایز، ما مک‌کال را دیده‌ایم که در تلاش برای انجام کارهای وحشتناکی بود که مجبور بود در حین اجرای عدالت از جانب ستمدیدگان انجام دهد. فیلم سوم این موضوع را بیشتر توضیح خواهد داد زیرا می‌بینیم که مک‌کال با مقابله با مافیای محلی به محافظ دوستانش تبدیل می‌شود. واشنگتن مثل همیشه در قامت رابرت مک‌کال بی‌عیب و نقص است.

منبع: کولایدر

تبلیغات