جو آلوین به فیلم And ساخته یورگوس لانتیموس پیوست

او در سال جاری میلادی در فیلم کاترین به نام بردی (Catherine Called Birdy) محصول سرویس آنلاین آمازون و ساخته لنا دانهام (Lena Dunham) و همچنین فیلم ستاره‌ها هنگام ظهر (Stars at Noon) محصول کمپانی A24 و ساخته کلیر دنیس‌ (Claire Denis) بازی کرده است.

تولید فیلم «And» از ماه جاری میلادی در نیو اورلئانز شروع شده است. کارگردانی این فیلم را یورگوس لانتیموس در دست دارد و خود او نیز به همراه افتیموس فیلیپو (Efthymis Filippou) فیلم‌نامه این اثر را قلم زده است.

قبلا نیز حضور بازیگران برجسته و بااستعدادی در این فیلم تازه یورگوس لانتیموس تایید شده بود که از جمله آن‌ها می‌توان به اما استون (Emma Stone)، ویلم دفو (Willem Dafoe)، جسی پلمونز (Jesse Plemons)، مارگارت کوالی (Margaret Qualley) و هونگ چاو (Hong Chau) اشاره کرد.

تبلیغات

فیلم «And» جدیدترین اثر از یورگوس لانتیموس (Yorgos Lanthimos) به شمار می‌رود که تولید آن را کمپانی سرچلایت و المنت پیکچرز برعهده دارند و به تازگی نیز جو آلوین (Joe Alwyn) به جمع بازیگران آن اضافه شده است.

جو آلوین با نقش‌آفرینی در فیلم درام و جنگی پیاده‌روی طولانی بیلی لین بین دو نیمه (Billy Lynn’s Long Halftime Walk) ساخته انجی لی (Ang Lee) توانست به شهرت دست پیدا کند و قبلا نیز در فیلم سوگلی (The Favourite) با یورگوس لانتیموس همکاری داشته است.

در حال حاضر اطلاعی در مورد داستان فیلم «And» یا تاریخ اکران آن در دست نیست.

منبع: هالیوود ریپورتر

Hardcore gaming


منبع: https://gamefa.com/881276/joe-alwyn-joins-emma-stone-yorgos-lanthimos-and/

جو آلوین قرار است در کنار اما استون و ویلم دفو در فیلم And ساخته یورگوس لانتیموس نقش‌آفرینی کند.