جکی چان: فیلم Rush Hour 4 ساخته می‌شود

جکی چان در ادامه فاش کرد که دوران اوج او به عنوان ستاره اکشن سینما رو به افول بوده و به همین دلیل نیز قصد دارد تا آثار اکشن کمتری ساخته و رو به تولید پروژه‌های درام و عاشقانه‌ بیاورد. به همین سبب نیز او در حال آماده‌سازی یک فیلم سینمایی درام می‌باشد که طبق توصیفات وی، فیلمی برای زنان خواهد بود.

با این حال جکی چان که در جریان فستیوال فیلم دریای قرمز (Red Sea Film Festival) حضور یافته بود، به صحبت درباره چهارمین فیلم این مجموعه پرداخت و اعلام کرد که:

این یک پروژه درام خواهد بود و امیدوارم که به زودی بتوانید آن را در این فستیوال مشاهده نمایید.

جکی چان در جریان فستیوال فیلم دریای قرمز از ساخت فیلم Rush Hour 4 خبر داد و فاش کرد که قصد دارد تا از حضور در آثار اکشن کناره‌گیری نماید.

ما در حال حاضر مشغول صحبت و رایزنی درباره قسمت چهارم این مجموعه هستیم.

تبلیغات

منبع: ددلاین

alucard


منبع: https://gamefa.com/893674/jackie-chan-says-rush-hour-4-is-in-the-works-and-teases-drama-film-he-has-directed-for-women-red-sea-film-festival/

اعلام ساخت فیلم Rush Hour 4 می‌تواند خبر خوشی برای طرفداران این فرنچایز سینمایی باشد. با این حال طبق صحبت‌های جکی چان، پروسه ساخت این دنباله هنوز در مراحل اولیه بوده و باید صبر کرد و دید که همکاری مجدد او و کریس تاکر چه روندی را در آینده طی خواهد کرد.

او با وجود این که نام کارگردان Rush Hour 4 را مشخص نکرده است، اما احتمالاً شاهد بازگشت برت راتنر برای هدایت این پروژه خواهیم بود. او که هر 3 فیلم این مجموعه را در سال‌های 1998، 2001 و 2007 کارگردانی کرده بود؛ حواشی مختلفی در سال 2017 دامن‌گیر این کارگردان هالیوود شد و باعث گشت تا کمپانی‌های فیلم‌سازی دیگر رغبتی برای همکاری با وی نداشته و حتی برخی از آن‌ها همچون کمپانی برادران وارنر نیز تمام روابطشان با وی را قطع کرده‌اند.

مجموعه فیلم‌های Rush Hour (ساعت شلوغی) ساخته برت راتنر یکی از آثار محبوب ژانر اکشن و کمدی می‌باشد که آخرین شماره آن در سال 2007 اکران شد و فروشی 255 میلیون دلاری را رقم زد. این فرنچایز که از ستارگانی همچون جکی چان و کریس تاکر بهره برده است، از آن تاکنون کنار گذاشته شده بود که ناامیدی طرفدارانش را در پی داشته است.