جیسون موموآ از تحقق رویاهایش تحت مدیریت تازه دی‌سی می‌گوید


جیسون موموآ سرانجام به تغییر مدیریت دنیای سینمایی دی‌سی و حضور جیمز گان در این فرنچایز بزرگ واکنش نشان داد.

چند وقت اخیر یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین زمان‌ها برای استودیو دی‌سی و دنیای سینمایی آن به شمار می‌رفت. به دنبال ادغام کمپانی‌های برادران وارنر و دیسکاوری، مدیر عامل تازه این کمپانی تصمیم به انجام تغییراتی مهم در دنیای دی‌سی گرفت.

آن‌ها با وجود هزینه‌های زیاد انجام شده برای فیلم بت‌گرل (Batgirl) تصمیم به کنار گذاشتن آن گرفتند و در عین حال، چندین سریال در حال پخش از این فرنچایز همچون استارگرل (Stargirl)، افسانه‌های فردا (Legends of Tomorrow) و بت‌وومن (Batwoman) را کنسل کردند.

با وجود این موارد، اوضاع اندکی آرام‌تر شده و حضور پیتر سفران (Peter Safran) و جیمز گان (James Gunn) به جای والتر هامادا (Walter Hamada) در راس استودیو دی‌سی، امیدها را به آینده این دنیای سینمایی بسیار زیاد کرده است.

Zack Snyder's Justice League

جیسون موموآ (Jason Momoa) یکی از چهره‌های برجسته دنیای سینمایی دی‌سی به شمار می‌رود که نقش شاه آتلانتیس یعنی آکوامن را بازی می‌کند. در مصاحبه‌ای تازه از جیسون موموآ در مورد بازگشت هنری کویل (Henry Cavill) به نقش سوپرمن و همچنین آینده لیگ عدالت (Justice League) سوال شده است.

تبلیغات

جیسون موموآ اظهار داشته:

حضور پیتر سفران و آقای گان در راس استودیو دی‌سی من را بسیار هیجان‌زده کرده است.

چیزهای بسیار جالب و جذابی در راه هستند و یکی از رویاهای من تحت مدیریت این دو نفر تحقق پیدا خواهد کرد. منتظر باشید.

اینکه چه چیزی باعث هیجان جیسون موموآ برای آینده دنیای سینمایی دی‌سی شده، هنوز نامشخص است اما با این حال، احتمال ادامه ساخت فیلم‌های «لیگ عدالت» می‌تواند یکی از احتمالات باشد. فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده (Aquaman and The Lost Kingdom) در کریسمس سال ۲۰۲۳ میلادی اکران خواهد شد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/884553/jason-momoa-james-gunn-peter-safran-comments/