جیسون موموآ از حضور بن افلک در فیلم Aquaman and the Lost Kingdom می‌گوید + تصاویر

جیسون موموآ در مصاحبه خود در مورد حضور دوباره بن افلک در نقش بتمن در فیلم Aquaman and the Lost Kingdom صحبت کرده است.

مدتی پیش بود که به واسطه حضور بن افلک (Ben Affleck) در محل فیلمبرداری فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده (Aquaman and the Lost Kingdom) آشکار شد که بتمن نیز در این فیلم حضور خواهد داشت. پس از آن نیز جیسون موموآ (Jason Momoa) به صورت رسمی حضور بن افلک در این فیلم را تایید کرد.

فیلم «آکوامن و پادشاهی گمشده» قرار بود قبل از فیلم «فلش» و در اوایل سال ۲۰۲۳ میلادی اکران شود اما به تازگی اکران این اثر حدود ۹ ماه به تاخیر افتاده است. این امکان وجود دارد که این تاخیرها به دلیل حضور بیشتر بن افلک در این فیلم باشد اما این موضوع هنوز مشخص نشده است. فیلم «آکوامن ۲» در تاریخ ۲۵ دسامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (دوشنبه ۴ دی ۱۴۰۲) اکران خواهد شد.

منبع: movieweb

Masuod Enayati


منبع: https://gamefa.com/860731/jason-momoa-teases-ben-affleck-batman-return-aquaman-and-the-lost-kingdom/

من او را خیلی دوست دارم و ما به خوبی با هم کنار می‌آییم و از اینکه دوباره او را دیدم، خوشحالم.

حالا جیسون موموآ در مصاحبه تازه خود درباره فیلم «آکوامن و پادشاهی گمشده» بیشتر در این رابطه توضیح داده است. او گفته:

به دنبال این تاخیر در اکران فیلم نیز کارگردان این اثر یعنی جیمز وان (James Wan) تصاویری مفهومی از این فیلم را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است که صحنه‌های بسیار تماشایی و جالب‌توجهی از زیر آب را به نمایش در می‌آورند. این تصاویر آکوامن و دیگر موجودات زیر دریا را نشان می‌دهند و علاوه بر نبردی بسیار بزرگ، سرزمین نکروس ملقب به شهر سیاه نیز در آن‎‌ها دیده می‌شود که یکی از قلمروهای زیر آب با پادشاهی مستبد است. این تصاویر را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

جیسون موموآ در ادامه صحبت‌های خود سعی کرده بود تا اطلاعات مهمی درباره حضور دوباره بن افلک در نقش بتمن را آشکار نکند. قبلا از فیلم فلش (The Flash) به عنوان آخرین حضور بن افلک در نقش بتمن یاد شده بود اما به نظر می‎‌رسد که دوران او هنوز به پایان نرسیده است. فیلم «فلش» در تاریخ ۲۳ ژوئن سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲ تیر ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

تبلیغات